STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA Bieg Lwa - Tarnowo Podgórne - 2015-05-24

LISTA STARTOWA Bieg Lwa
Tarnowo Podgórne - 2015-05-24

REJESTRACJA - Bieg Lwa

Zawodnicy z opłaconym wpisowym - Półmaraton
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj
1PILC ANNA1985TARNOWO PODGORNEWUEF CLUB POZIOM WYŻEJPOLSKA
2KUBACKI BARTOSZ1987TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
3BŁOCH MIROSŁAW1976PRZEŹMIEROWOWUEF CLUB POZIOM WYŻEJPOLSKA
4KRUPA TOMASZ1981WIRYKLUB BŁYSKAWICZNEGO KALOSZAPOLSKA
5WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ1970POZNAŃPOLSKA
6TRAMPNAU THOMAS1967POZNAŃNIEMCY
7BUĆKO KAROLINA1973KIEKRZCLUB WUEF POZIOM WYZEJPOLSKA
8BUĆKO JACEK1973KIEKRZCLUB WUEF POZIOM WYZEJPOLSKA
9KOLASIŃSKI ANDRZEJ1976POZNANPOLSKA
10TOMCZAK TOMASZ1976PRZEZMIEROWOWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
11SKĄPSKI MICHAŁ1972POZNAŃPOLSKA
12GORCZYCA MICHAŁ1982POZNAŃPOLSKA
13MISIUN JOANNA1987SKĄPESCHATTDECORPOLSKA
14WOŹNY DARIUSZ1977SARBIAKIMBALLPOLSKA
15IGNASZAK ROBERT1991POZNAŃKIMBALLPOLSKA
16SAŁATA KAMIL1987DĄBRÓWKAKIMBALLPOLSKA
17KRAWCZUK DAWID1977POZNAŃKIMBALLPOLSKA
18RZEPKA DAWID1987PRZEDECZKIMBALLPOLSKA
19PIWECKI BARTŁOMIEJ1981POZNAŃKIMBALLPOLSKA
20CIEPLAK RAFAL1986POZNANKIMBALLPOLSKA
21SŁOMA PIOTR1984SKÓRZEWOKIMBALLPOLSKA
22OKRIAK SZYMON1981BATOROWOKIMBALLPOLSKA
23RUPIETA MAKSYM1978POZNAŃSCHATTDECORPOLSKA
24KOWALSKA-SZEJWIAN OLGA1971TARNOWO PODGÓRNESCHATTDECORPOLSKA
25KOZICZ LESZEK1968TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
26CZERWIŃSKI ŁUKASZ1981TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
27KOBOS MARCIN1983TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJ!POLSKA
28KULUS JAKUB1983TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
29KULUS JOANNA1982TARNOWO PODGORNEWUEF CLUB - POZIOM WYZEJPOLSKA
30NOWAK ADAM1986POZNAŃOTIMEDICAPOLSKA
31WŁODARCZYK ŁUKASZ1980POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
32DZIAMSKI ARTUR1972CERADZ KOŚCIELNYNEO PIZZAPOLSKA
33PIOTROWSKI EDWIN1976TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
34KULUS PRZEMYSŁAW1977WOLSZTYNWUEF CLUB - POZIOM WYŻEJPOLSKA
35ZACHWIEJA KRZYSZTOF1972TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
36ROGALSKA ANNA1977GRZEBIENISKOWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJ!POLSKA
37WESOŁOWSKI RYSZARD + LENA1960POZNAŃFIZJO4FAMILYPOLSKA
38RENN PAWEŁ1973POZNAŃAUTO-CENTRUM POZNAŃ
39CICHY MARCIN1976POZNAŃAUTO-CENTRUM POZNAŃPOLSKA
40GRZEBYTA RADOSŁAW1974ZIELONA GÓRAHENMAR S.C.POLSKA
41WOJNOWSKI BARTŁOMIEJ1983MUROWANA GOŚLINAWI-BA LAKPOLSKA
42PRZYSTASZ JÓZEF1959POZNAŃPRZYSTASZPOLSKA
43CAMACHO ROMERO JUAN1967GDYNIAEQUACOLOREKWADOR
44SOSIŃSKI PRZEMYSŁAW1976KRÓLEWSKIE BRZEZINYSOSBUDPOLSKA
45SOSIŃSKA IRMINA1977KRÓLEWSKIE BRZEZINYSOSBUDPOLSKA
46KOLASZT DARIUSZ1976POZNAŃNOVOLPOLSKA
47DELIK JAN1962PRZEŹMIEROWOAUTO DELIKPOLSKA
48TRAWIŃSKA - JAKUBIAK KATARZYNA1974TARNOWO PODGÓRNEAUTO DELIKPOLSKA
49SPYCHALSKI DAWID1990WRZEŚNIANIGHTRUNNERSPOLSKA
50KRUK MACIEJ1986WRZEŚNIANIGHT RUNNERS / DRUZYNA SZPIKUPOLSKA
51KOCJAN PAWEŁ1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
52UHURA RAFAŁ1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
53DŁUGOSZ MARCIN1985WRZEŚNIANIGHT RUNNERSPOLSKA
54SICIARZ NATALIA1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
55MAŁECKI DANIEŁ1988POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
56HAMNY ARKADIUSZ1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
57BOROWIECKA AGNIESZKA1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
58RABIEGA BARTOSZ1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
59WIŚNIEWSKI MATUESZ1987POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
60RUTA KAROLINA1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
61JACHIMOWSKA ANNA1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
62CHOJNACKI MACIEJ1976BICKUPICENIGHT RUNNERSPOLSKA
63MIAŁKAS SZYMON1986BUKNIGHT RUNNERSPOLSKA
64DUDZIAK GRZEGORZ1987MOSINANIGHT RUNNERSPOLSKA
65ŁAGODZIŃSKA IZABELA1989PLESZEWNIGHT RUNNERSPOLSKA
66MICHALAK ALEKSANDRA1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
67KOLBER DOROTA1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
68MARCINIAK JULIA1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
69MAKOWSKI TOMASZ1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
70MAKOWSKI JANUSZ1953POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
71STILLER ANNA1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
72SŁOWIŃSKI DAMIAN1980POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
73GĄSIOR JUSTYNA1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
74JURGA MARCIN1986KOŚCIANNIGHT RUNNERSPOLSKA
75CWOJDZIŃSKI PIOTR1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
76BERG PIOTR1980POZNAŃPOLSKA
77KOSTECKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDŹNIGHT RUNNERSPOLSKA
78MALICKI MATEUSZ1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
79KAMIŃSKA BEATA1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
80TRAWKOWSKA MAŁGORZATA1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
81SOWA MARCIN1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
82KRÓL-KRAJEWSKA AGNIESZKA1974POTASZENIGHT RUNNERSPOLSKA
83ZABEL PRZEMYSŁAW1983TARNOWO PODGÓRNEOKS TARNOVIAPOLSKA
84JARNUT PAWEŁ1992LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPOLSKA
85GRAJEK AGNIESZKA1983SWARZĘDZPOLSKA
86SZPAKOWSKA DOMINIKA1983POZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPOLSKA
87GNABASIK ADRIAN1986POZNAŃPOLSKA
88MALISZEWSKI ADAM1992POZNAŃPOLSKA
89KOWALCZYK EMIL1990KOŚCIANPOLSKA
90LISIECKI TOMASZ1975LUBOŃPOLSKA
91SCHMIDT MICHAŁ1980KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
92KORBIK MIKOŁAJ1992KOZIEGŁOWYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
93NOWAK MICHAŁ1976GNIEZNOPOLSKA
94CIESZYŃSKI PIOTR1972POZNAŃRRPOLSKA
95STACHOWIAK DANUTA1974ROKIETNICANIGHT RUNNERS/ROKIETNICA BIEGAPOLSKA
96ROZWADOWSKI ROBERT1975SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
97WŁODARCZYK ANNA1987POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
98KANTORSKI TOMASZ1988JAROCINPOLSKA
99KACZMAREK MATEUSZ1982LUBOŃSPP TEAMPOLSKA
100JASKÓLSKI JAN1976TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
101SERWATA DAWID1992NOWA WIEŚPOLSKA
102HEBEL ALEKSANDRA1991NIECHLÓWHERNIK TEAMPOLSKA
103JANICKI JAROSŁAW1963LUSOWORUN4FUN LUSOWOPOLSKA
104BIAŁEK MIROSŁAW1984WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
105KRZYŻANIAK AGNIESZKA1984KAMIONKIPOLSKA
106WOŹNIAK TOMASZ1980KOMORNIKISPEEDY GONZALES TEAMPOLSKA
107CEBULSKI MACIEJ1984POZNAŃARTYKULYINSTALACYJNE.PLPOLSKA
108WOŹNY PRZEMYSŁAW1986MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAMPOLSKA
109STAWIŃSKI MICHAŁ1988RAWA MAZOWIECKANIGHT RUNNERSPOLSKA
110JARNUT ŁUKASZ1989LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPOLSKA
111KWIATKOWSKA-BOROWCZYK ELIZA1974POZNAŃFAR FAR AWAYPOLSKA
112MOŹDZIOCH MONIKA1987POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃPOLSKA
113HERCKA MACIEJ1990WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
114ŻOŁNOWSKA ALEKSANDRA1984SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLSKA
115SMYKAJ RADOSŁAW1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
116CIEŚLIK AGNIESZKA1978PRZEŹMIEROWOSTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPOLSKA
117GDOWSKA JOLANTA1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
118CHMIELNIK PIOTR1982KÓRNIKPOLSKA
119MUCHA BEATA1973POZNAŃPOLSKA
120BRUKWICKI MICHAŁ1989POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
121SZAREK KAMIL1981TARNOWO PODGORNEPOLSKA
122DULAT PIOTR1967KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
123ALEKSANDROWICZ MARLENA1977LUBOŃPOLSKA
124SIEBERT EWELINA1990POZNAŃPOLSKA
125KOCIŃSKI RADOSŁAW1989POZNAŃPOLSKA
126MATYSIK PIOTR1984WIRYPOLSKA
127SZYMANIAK BARTOSZ1979KOŚCIANPOLSKA
128JĘDRASZYK RYSZARD1987GÓRACONCORDIA RUNNERS TEAMPOLSKA
129KOSTRZEWSKI KRZYSZTOF1980LUBOŃPOLSKA
130TABACZKA PIOTR1975TARNOWO PODGÓRNEWIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
131HOFFMANN PRZEMYSŁAW1976ZŁOTKOWOPOLSKA
132KNASIECKI MARCIN1985POZNAŃVITANATURA.PLPOLSKA
133WOJCIĘGOWSKA-NOWAK BEATA1984POZNAŃPOLSKA
134POŁCZYŃSKA ZUZANNA1988POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
135ANDERSOHN MAŁGORZATA1984OBORNIKIRAJBUD OBORNIKIPOLSKA
136STANKOWSKA WERONIKA1982WĄSOWOPOLSKA
137ŚNIEGOCKI PAWEŁ1978TARNOWO PODGÓRNESTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPOLSKA
138ZAWISZA MONIKA1990POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
139WOJCIECHOWSKA HELENA1982POZNAŃPOLSKA
140ŚNIEGOCKA MAGDALENA1979TARNOWO PODGÓRNESTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPOLSKA
141STAŃCZAK PIOTR1982KOZIEGŁOWYCZERWONAK BIEGAPOLSKA
142JOACHIMIAK AŚKA1973CERADZ KOŚCIELNYPOLSKA
143WAWRZYNIAK ZOFIA1986POZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPOLSKA
144ZBĄSZYNIAK JADWIGA1987POZNAŃPOLSKA
145JARONI TOMASZ1977POZNAŃHANDEXPOLSKA
146BAJER ANNA1982TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
147KONIECZNY BARTOSZ1983POZNAŃMORSY POZNAŃPOLSKA
148SZAREK MARTA1984TARNOWO PODGORNEPOLSKA
149SŁABY WALDEMAR1972POZNAŃMORSY POZNAŃPOLSKA
150KOTKOWSKI PIOTR1975POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
151ŻMUDA MACIEJ1976SWARZĘDZPOLSKA
152TARNOWSKA RENATA1971SZCZECINPOLSKA
153KOWALCZYK WITOLD1964SŁUPNOPOLSKA
154KAMINSKA MARTA1984BARANOWOSTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPOLSKA
155GABAŁA MAREK1970LESZNOPOLSKA
156CHROSTEK ADAM1974ROKIETNICAPOLSKA
157ZAJĄC ANDRZEJ1981CZŁUCHÓWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
158BRZEZIŃSKA -KAPŁON EDYTA1968POZNAŃPOLSKA
159WASZAK DARIA1990POZNAŃPOLSKA
160SOBAŃSKI MARCIN1978POZNAŃPOLSKA
161WALCZAK KRZYSZTOF1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
162PECOLT NORBERT1975PRZEŹMIEROWOSTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓWPOLSKA
163ZAJĄC KRZYSZTOF1977POZNAŃZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
164BARTOSIK DANIEL1981LESZNODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
165RELEWICZ MAREK1973POZNAŃPOLSKA
166LANGE EDYTA1977STĘSZEWAKTYWNY STĘSZEWPOLSKA
167OJDOWSKI ROMAN1964POZNAŃPOLSKA
168BŁASZAK ARTUR1970POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
169RATAJCZAK RAJMUND1962POZNAŃPOLSKA
170CHROSTEK DOROTA1974ROKIETNICAAGARUN.PLPOLSKA
171FRANKOWSKA DANUTA1985POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
172BŁASZCZYK DAWID1986POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
173FUKIET PIOTR1987OLEŚNIKPOLSKA
174GARBICZ MICHAŁ1979KIEKRZROKIETNICA BIEGAPOLSKA
175CHIBOWSKI DARIUSZ1968POZNANPOLSKA
176MENZFELD RYSZARD1979CHODZIEŻMORS-BIEG CHODZIEŻPOLSKA
177FLENS TADEUSZ1958MIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPOLSKA
178KAŹMIERCZAK MARIUSZ1979TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
179WĘSIERSKI MARIUSZ1977STĘSZEWAKTYWNY STĘSZEWPOLSKA
180SAWICKI ARTUR1971PRZEŹMIEROWOPOLSKA
181KOWALWSKI RAFAŁ1975POZNAŃPOLSKA
182MOSKWA KRZYSZTOF1957LESZNOTAK SE POMYKAM !POLSKA
183MENDRALA ADAM1973POZNAŃPOLSKA
184ŁAŹNIAK AGATA1986POZNAŃPOLSKA
185KOWALEWSKA JOANNA1977POZNAŃPOLSKA
186GRZEGORZEWSKI KONRAD1979DĄBRÓWKA4FITERPOLSKA
187JACKOWSKI MICHAŁ1979BARANOWOPOLSKA
188MADAJCZAK JAROSŁAW1973TRZCIANKAPOLSKA
189PLUCIŃSKA MARTA1994POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
190MAZURCZAK MACIEJ1971POZNAŃAVENGERS / ATARI TEAMPOLSKA
191RYBKA WOJCIECH1968PUSZCZYKOWOPOLSKA
192PRZYBYLAK AGNIESZKA1983POZNAŃUMP BIEGAPOLSKA
193PIECHOWIAK TOMASZ1975PIŁAPOLSKA
194PODLECKI WOJCIECH1983ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
195KARMILO-JANKOWSKI MACIEJ1975POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
196PFAJFER MAREK1984LEGBĄDMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOLSKA
197SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA
198CZEPCZYŃSKI MICHAŁ1986SWADZIMPOLSKA
199ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF1985SWAADZIMPOLSKA
200WAWRZYNIAK JERZY1975ŚREMDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
201PRZYBYLSKI ARTUR1979POZNAŃVISUAL HEADS RUN TEAMPOLSKA
202WIŚNIEWSKI GRZEGORZ1991MIĘDZYRZECZPOLSKA
203CHMIELEWSKA MARTA1976WIRYPOLSKA
204CHMIELEWSKI STANISŁAW1974WIRYPOLSKA
205GÓRNY MAREK1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
206BIELEŃ BARTOSZ1980LUBOŃMONSTER TRIATHLON TEAMPOLSKA
207WRÓBEL ŁUKASZ1978WIRYPOLSKA
208KOZAK PAWEŁ1984DZIWNÓWEKPOLSKA
209JEDUT JUSTYNA1984ORCHOWOPOLSKA
210JAŚKOWIAK PIOTR1972POZNAŃKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
211DEMBSKA ANNA1976PLEWISKAPOLSKA
212RAKOCZY MARCIN1990GDYNIATEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIEPOLSKA
213SKIBA WŁODZIMIERZ1964POZNAŃAT TEAMPOLSKA
214FRANEK SEBASTIAN1977GB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
215REKOWSKI ROBERT1969GRODZISZCZKOPOLSKA
216HERNIK KRZYSZTOF1966POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
217SZABELSKA MAŁGORZATA1983POZNAŃSCIMPOLSKA
218KUKLA-KOWALSKA ALICJA1978SKÓRZEWOPOLSKA
219DEMBSKI GRZEGORZ1977LUBONPOLSKA
220JUSKOWIAK KINGA1978POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ/DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
221LEWANDOWSKI GRZEGORZ1976SZYDŁOWOSTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPOLSKA
222CZARNECKI JAKUB1978ROKIETNNICAPOLSKA
223GIEŁDA TOMASZ1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
224PALUSZKIEWICZ RAFAŁ1976LUBOŃSPP TEAMPOLSKA
225DROŻDŻ PIOTR1970STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPOLSKA
226KOSTRZEWA ZBIGNIEW1973STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPOLSKA
227PETA RAFAŁ1977LUBOŃPOLSKA
228SOBKOWIAK RADOSŁAW1983TARNOWO PODGÓRNERUN FORREST, RUN.POLSKA
229WASZYK ANITA1985SWARZĘDZHERNIK TEAMPOLSKA
230BŁAJET MAREK1957SUCHY LASLUX TAXI POZNANPOLSKA
231MICHALAK JAKUB1993ŚREMNIGHT RUNNERSPOLSKA
232SZYGENDA JAROSŁAW1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPOLSKA
233SOBKOWIAK DAMIAN1996TARNOWO PODGÓRNERUN FORREST, RUN.POLSKA
234ZIELIŃSKI KRZYSZTOF1963WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
235NADOLSKA BARBARA1985MUROWANA GOŚLINADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
236WOLFF-STEFANIAK MARIA1988POZNAŃPOLSKA
237MICHALAK SŁAWEK1967ŚREMNIGHT RUNNERSPOLSKA
238SZNAJDER MACIEJ1972KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
239MALACH DARIUSZ1974TARNOWO PODGÓRNEMORSY POZNAŃPOLSKA
240MISIORNY RADOSŁAW1973POZNAŃPOLSKA
241WOLNA MONIKA1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
242SZYMCZAK SEBASTIAN1979POZNAŃPOLSKA
243SZAFRAN KRZYSZTOF1981KOMORNIKIPOLSKA
244SKIBIŃSKI KAROL1981POZNAŃPOLSKA
245NOWAKOWSKI RYSZARD1976POZNAŃPOLSKA
246DERAK MACIEJ1973KAMIONKIPODICEPSPOLSKA
247SZAŁA TOMASZ1977TARNOWO PODGÓRNEBLUE ENERGY TEAMPOLSKA
248WOŹNIAK TOMASZ1957POZNAŃPOLSKA
249WALCZYKOWSKI KRZYSZTOF1976LUSOWKOPOLSKA
250DWOJAK MARCIN1978PRZEŹMIEROWOPOLSKA
251KORBIK MARCIN1987KOZIEGŁOWYPOLSKA
252CHIRREK MARCIN1981SZAMOTUŁYPOLSKA
253TONDER FILIP1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
254STASIAK ADRIAN1988OBRZYCKOPOLSKA
255SZYMANOWICZ MARIUSZ1976POZNAŃKB MANIAC POZNAŃ/DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
256WIATR ADAM1982WAŁCZPOLSKA
257SIKORSKI PATRYK1979PRZEZMIEROWOPOLSKA
258MELLER PAWEŁ1983LUDOMYPOLSKA
259BUDNA IZABELA1973GŁUCHOWOKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
260SUGIERA JAKUB1985POZNAŃPOLSKA
261GRZEGOREK WOJCIECH1964WAŁCZPOLSKA
262BANDUR GRZEGORZ1988GORZÓW WLKP.KB MANIAC POZNAŃPOLSKA
263MATUSIAK JAREK1975POZNAŃPOLSKA
264MYSIOR WOJCIECH1976ROKIETNICAPOLSKA
265POKRYWKA ARKADIUSZ1979DĄBRÓWKAPOLSKA
266ZAKRZEWSKI ROBERT1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
267FENRICH GRZEGORZ1985PRZEŹMIEROWOPOLSKA
268KUCHARSKI PRZEMYSŁAW1983ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
269GAŁAT JAKUB1974GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPOLSKA
270PAPRZYCKI RAFAŁ1976POZNAŃALHENPOLSKA
271MICHAŁOWSKA KINGA1981PNIEWYCENTRUM OPTYCZNE MICHAŁOWSKA PNIEWYPOLSKA
272SZYLAK PIOTR1975PNIEWY31.BAZALOTNICTWATAKTYCZNEGOPOLSKA
273WESOŁOWSKI RAFAŁ1981POZNAŃPOLSKA
274OWCZARCZAK MONIKA1984POZNAŃWILDA BIEGAPOLSKA
275GRZELKA TOMASZ1983KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA
276ROSZAK ADRIAN1986SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
277BILSKI RAFAŁ1984WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
278PAROŃ MICHAŁ1976SZAMOTUŁYCENTRUM OPTYCZNE MICHAŁOWSKA PNIEWYPOLSKA
279EWIAK KRZYSZTOF1975KALISZKTR POWIAT KALISKIPOLSKA
280ROSZAK DANIEL1978KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
281LESZCZYŃSKI MICHAŁ1978DESZCZNOPOLSKA
282JANASIAK KRZYSZTOF1976SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
283STAWNICZY WIESŁAW1953GŁOGÓWNKBCHYZYPOLSKA
284LESZCZYŃSKA WERONIKA1985DESZCZNOPOLSKA
285KACZAN ALEKSANDRA1975PLEWISKAPOLSKA
286KĘDZIORA RAFAŁ1977KOZIEGŁOWYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
287ZIELONKA KAMIL1985LUSOWOPOLSKA
288GIERS ROBERT1979KOŚCIANPOLSKA
289PRADZIUCH TOMASZ1984POZNAŃPOLSKA
290WOŹNY KRZYSZTOF1982KAŹMIERZPOLSKA
291WRÓBLEWSKI PAWEŁ1976POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
292MOSIOŁEK ANNA1985CZEMPIŃPOLSKA
293WOŹNIAK RAFAŁ1977POZNAŃINGRESS PLAYERPOLSKA
294NOWAK MACIEJ1970CZERWONAKCZERWONAKPOLSKA
295STASZAK-JAKUSZEWSKA JUSTYNA1986POZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPOLSKA
296ROGOWSKI PAWEL1994SWARZEDZPOLSKA
297WALCZAK ANDRZEJ1969ŚREMPOLSKA
298RYCZAK TOMASZ1985TRZCIANKAMICHAŁEKTEAMPOLSKA
299KOLBER BARTŁOMIEJ1981POZNAŃKOLIBEREKPOLSKA
300PASTERNAK MARIUSZ1978TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
301CHMIELEWSKI TOMASZ1974KALISZTRAWA TEAMPOLSKA
302BĄCZKOWSKI RYSZARD1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
303JANKOWIAK ADAM1983LUBOŃSPP TEAMPOLSKA
304WOJCIECHOWSKA HANNA1986POZNAŃPOLSKA
305ROSOLSKA HANNA1981BARANOWOPOLSKA
306PACH AGNIESZKA1972POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
307SZNYCER MIROSŁAWA1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
308GRZEŚKOWIAK MACIEJ1977DĄBRÓWKA4FITERPOLSKA
309KWIATEK WERONIKA1988SZAMOTULYPOLSKA
310MIKOWSKI ŁUKASZ1987POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
311FIKSA PAULINA1982TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
312BIENIEK TOMASZ1989TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
313WOŹNIAK MARIUSZ1973POZNAŃPOLSKA
314DRZEWIECKI MARCIN1982PLEWISKAPOLSKA
315ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF1983POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ WIELKOPOLSKAPOLSKA
316PIETROWSKI MARIUSZ1962POZNAŃKTOŚTAKIBIEGAJĄPOLSKA
317SERWUS KAMIL1986TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
318WILCZYŃSKA AGNIESZKA1979POZNAŃNESTHORNPOLSKA
319HOJAN ŁUKASZ1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
320LOSIAK PAWEŁ1974POZNAŃPOLSKA
321SZAJDAK ADA1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
322IGNASZAK DANUTA1962POZNAŃPOLSKA
323KANTORSKA MARTA1978WĄGROWIECNIGHT RUNNERSPOLSKA
324CHUDZIŃSKI MICHAŁ1976NOCHOWOPOLSKA
325WILCZYŃSKI BŁAŻEJ1978POZNAŃNESTHORNPOLSKA
326UGOREK JAROSŁAW1975MILICZGRAWERUJEMY.COMPOLSKA
327DUDKIEWICZ WOJCIECH1989BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
328MICHALAK MONIKA1982ŚMIŁOWOPOLSKA
329JAŁOWSKI SZYMON1976POZNAŃRUNFORMIŚKAPOLSKA
330IWANICKI PIOTR1975SKÓRZEWODAMAGE INC.PL
331WŁOSZYŃSKI ERNEST1976PSARY MAŁENOWA FRANCEPOLSKA
332PERTEK KAROL1985ROKIETNICAFUNDACJA RAK-OFFPOLSKA
333IGNASZEWSKI KRZYSZTOF1979ŚREMPOLSKA
334SKORUPINSKI PIOTR1983POZNAŃPOLSKA
335SOBCZAK MIKOŁAJ1977SKÓRZEWOVSDPOLSKA
336LINKA TOMASZ1975POZNAŃPOLSKA
337KLUCZYŃSKI KAMIL1984OPALENICAPOLSKA
338WALTER KAROL1989KOKOSZCZYNPOLSKA
339MORYSON KRZYSZTOF1982POZNAŃPOLSKA
340WALCZAK ŁUKASZ1983LUSOWOOSP LUSOWOPOLSKA
341STANKE ŁUKASZ1979DĄBRÓWKA4FITERPOLSKA
342OLESZEK TOMASZ1970GOLENIÓWPOLSKA
343IGNASZAK WOJCIECH1960POZNAŃPOLSKA
344KOCIK PRZEMYSŁAW1988BUKPOLSKA
345RATAJSZCZAK KONRAD1982POZNAŃPOSNANIAPOLSKA
346SIECZKAREK KLAUDIA1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPOLSKA
347ULATOWSKI TOMASZ1973BOREKPOLSKA
348SZYMANDERA IRENA1956POZNAŃPOLSKA
349SZYMAŃSKI ROBERT1974POZNANKS STOMIL POZNAŃPOLSKA
350DOMAZER-ROSA EDYTA1984SWARZĘDZPOLSKA
351TOMASZEWSKI MACIEJ1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
352NOCULAK MICHAŁ1979LUBOŃANGLOPROJEKTPOLSKA
353ŻABICKA-BAJON KATARZYNA1966POZNAŃROZBIEGANE MYŚLIPOLSKA
354RAŹNIAK MARIUSZ1973PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA
355KANTORSKI MAREK1978WĄGROWIECNIGHT RUNNERSPOLSKA
356MELLEROWICZ JOANNA1983POZNAŃPOLSKA
357RYCHCZYNSKA ANNA1991WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
358RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971LUSÓWKOPOLSKA
359LEŚNIEWSKI TOMASZ1962POZNAŃPOLSKA
360KOSTECKI DAMIAN1977MARGONINPKO BANK POLSKIPOLSKA
361JĘDRUSZCZAK MARCIN1977POZNAŃPOLSKA
362FLORKOWSKA KATARZYNA1987WRZEŚNIAPOLSKA
363JELEŃ KONRAD1986POZNAŃVEGE RUNNERSPOLSKA
364WZYUJ-ROGALSKA ANNA1980BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
365BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA1973POZNAŃPOLSKA
366KRUSZONA ARKADIUSZ1985CZERWONAKALTOM GNIEZNOPOLSKA
367WOROCH DAMIAN1983TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
368SĘKOWSKI DOMINIK1976BARANOWOPOLSKA
369FILIPOWSKI ŁUKASZ1976KAŹMIERZPOLSKA
370SITEK DARIUSZ1973PUSZCZYKOWOKP PUSZCZYKOWOPOLSKA
371WOJTKOWSKI FILIP1989POZNAŃPOLSKA
372KŁOS TOMASZ1975POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
373BAUM PIOTR1980POZNAŃALTOM GNIEZNOPOLSKA
374SZURKOWSKI MICHAŁ1983POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
375NOWAK MACIEJ1981KAŹMIERZPOLSKA
376KORYTOWSKI ANDRZEJ1972POZNAŃKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
377LUDEK TOMASZ1984PRZEŹMIEROWOLUDEXPOLSKA
378UGOREK ZBIGNIEW1982MILICZDREWNIANEMEDALE.PLPOLSKA
379BARTCZAK PAWEŁ1982KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
380DRZEŻDŻON PIOTR1978POZNAŃPKO BANK POLSKIPOLSKA
381ŁASTOWSKI DOMINIK1974POZNAŃLUBUSZANIN DREZDENKOPOLSKA
382POTERSKA KAROLINA1977LUBONMJP DRUK POZNAŃPOLSKA
383KOCZOROWSKA MONIKA1985KROTOSZYNPOLSKA
384RABUSZKO BEATA1978POZNAŃPOLSKA
385PRZYBYLCZAK JOANNA1981POZNAŃPOLSKA
386NIEDZIELSKI DARIUSZ1980POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU / GRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
387PAUL ANNA1974TARNOWO PODGÓRNEDEMOCOPOLSKA
388STANKOWSKI FILIP1977POZNAŃHICRON RUNNERSPOLSKA
389ZIÓŁKOWSKA GRAŻYNA1983POZNAŃYUPPI SQUADPOLSKA
390KACZMAREK MICHAŁ1982LUBOŃBLOOM-STUDIO RUNNING TEAMPOLSKA
391KAŹMIERSKA AGNIESZKA1987GIZAŁKIPOLSKA
392WAWRZYNIAK MARCIN1983POZNAŃPOSNANIA TRI TEAM / RUN RAK OFFPOLSKA
393CHMIELEWSKA AGNIESZKA1996SWARZĘDZPOLSKA
394CHMIELEWSKI ARTUR1969SWARZĘDZPOLSKA
395TYRPIN JANUSZ1984ROKIETNICAPOLSKA
396FRĄCZKOWIAK MAŁGORZATA1982POZNAŃOCTOPUS TEAMPOLSKA
397KAŁUŻNY JANUSZ1978TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
398POLKOWSKI MARCIN1976SKÓRZEWOFABRYKA TRIATHLONUPOLSKA
399GRECZKA MARCIN1980OSTRORÓGPOLSKA
400SUGIERA MACIEJ1982POZNAŃPOLSKA
401TERESZCZUK KAROL1972PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA
402KWAŚNICKA ILONA1974SZCZYTNIKIPOLSKA
403PIECHOTA DARIUSZ1981KAŹMIERZMTS TARNOWIAKPOLSKA
404DUDZIŃSKI PIOTR1989BIAŁOGARDPOLSKA
405MARCZAK AGNIESZKA1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
406PAWLAK MARTA1988POZNAŃPOLSKA
407PIWECKI MACIEJ1976SADYPOLSKA
408JÓŚ DAMIAN1990KĄSINOWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
409ZBORALSKI ŁUKASZ1975POZNAŃPOLSKA
410KACZMAREK PRZEMYSŁAW1980SIERAKÓWT.RYB 95-00POLSKA
411NOWAK ŁUKASZ1983POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
412STELMASZCZYK ANITA1983OBORNIKIKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
413SOLIWODA ANDRZEJ1976POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
414WALCZAK DARIUSZ1972POZNAŃTRUSTPOLSKA
415STĘPNIAK TOMASZ1983POZNAŃPOLSKA
416NOSEK MACIEJ1990TARGOWISKOTAKBIEGAMPOLSKA
417BARTOCHOWSKI ŁUKASZ1981LUBOŃPOLSKA
418ŚLEDZIŃSKI DAWID1979POZNAŃPOLSKA
419WOJTKOWSKI MARCIN1984POZNAŃPOLSKA
420BŁAJEK MACIEJ1982POZNAŃCYBINA TEAMPOLSKA
421TOMIAK DOMINIK1980KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
422SAWICKI MARCIN1981ŚREMDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
423PAWLICKI JĘDRZEJ1985POZNAŃPOLSKA
424KUPISZ DOMINIK1979POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
425PIESZAK PAWEŁ1975POZNAŃCITYZENKLUB POZNAŃPOLSKA
426BARON-CZERWIŃSKA MAGDA1980TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
427URBAŃSKI RADOSŁAW1973POZNAŃSTOCKMEIER CHEMIA TEAMPOLSKA
428WICZUK-WICZEWSKI MARCIN1976POZNAŃORANGE POLSKAPOLSKA
429GÓRNIKIEWICZ BASIA1984ROKIETNICANIEWIEMCONAOBIAD.PLPOLSKA
430RZEPECKI ARTUR1979DĄBRÓWKAPOLSKA
431MATUSZCZAK MICHAŁ1982GOWARZEWOPOLSKA
432PIESZAK MARCIN1983PUSZCZYKOWOKANAPOWE PAMPRYPOLSKA
433NITA MAŁGORZATA1971POZNAŃPOLSKA
434KLIKS DARIUSZ1970POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMPOLSKA
435SEMRAU MICHAŁ1983SZAMOCINDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
436KRYGIER MIKOŁAJ1988CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAPOLSKA
437KAMIŃSKA SYLWIA1973POZNAŃI AM SECONDPOLSKA
438RUNOWSKI JAKUB1986PODRZEWIEPWSZ GNIEZNOPOLSKA
439CZARNOCIŃSKI MAREK1984POZNAŃPOLSKA
440WRÓBLEWSKA KLAUDIA1982MOSINAPOLSKA
441TOMCZAK DOROTA1979KAŹMIERZWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
442BRONIARZ ROBERT1972POZNAŃPOLSKA
443PROKOPOWICZ MARCIN1979JASTROWIE3:33 TEAMPOLSKA
444MĘCZYKOWSKI IRENEUSZ1980POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
445LASZCZKOWSKA DAGMARA1988POZNAŃNIGHT RUNNERS
446CYFERKOWSKI ROMAN1981POZNAŃPOLSKA
447ZAJDER ARKADIUSZ1975LUBOŃPOLSKA
448GOŚCINIAK EMIL1990KONINPOLSKA
449ROGOZIŃSKI HENRYK1976BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
450SKRZYPCZAK RAFAŁ1977TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
451NAWROT KAROL1987SADYSADYŚCIPOLSKA
452BŁASZKIEWICZ BOGUSZ1981POZNAŃBIEGACZE NETAPPPOLSKA
453MARCINKOWSKI MICHAŁ1970LUSÓWKOPOLSKA
454NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989OLSZÓWKANIGHT RUNNERSPOLSKA
455KRZEMIŃSKI MACIEJ1980POZNAŃWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
456KOCIOŁEK TOMASZ1993PUSZCZYKOWOPOLSKA
457FURMANIUK JAROMIR1972POZNAŃPOLSKA
458MUCHA MICHAŁ1980GOSTYŃWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
459KUBIAK MAIA1974POZNAŃJOY DIVISIONPOLSKA
460KOCOT FILIP1986POZNAŃWILDA BIEGAPOLSKA
461MAJEK JAROSŁAW1967DĄBRÓWKAMAJEK TEAMPOLSKA
462KUBIAK MARCIN1974JOY DIVISIONPOLSKA
463MARET ROBERT1976PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA
464ROTH ŁUKASZ1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
465SZUBA MICHAŁ1983POZNAŃPOLSKA
466JAROCKA SANDRA SEV1989POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
467MICHALAK-MATTAR MAŁGORZATA1985SZAKALE BAŁUTPOLSKA
468STĘCLIK PRZEMYSŁAW1979POZNAŃMNPPOLSKA
469KACZMAREK MONIKA1989ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT /ACCENTUREPOLSKA
470POTERSKI MATEUSZ1978LUBONMJP DRUK POZNAŃPOLSKA
471DORABIALSKI KONRAD1984WARSZAWANIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKA
472SAMELSKI DOMINIK1978RUMIANEKPOLSKA
473ZIELIŃSKI JANUSZ1961LUSOWOPOLSKA
474LUDWICZAK MONIKA1982PRZEŹMIEROWOPOLSKA
475GIEŻEK KONRAD1980POZNAŃPOSNANIA TRIATHLONPOLSKA
476KOROŃSKI TADEUSZ1970POZNAŃPOLSKA
477SIEKIERSKI MAREK1953POZNAŃPOLSKA
478HELAK RAFAŁ1976SWARZĘDZPOLSKA
479KOMOROWSKI RAFAŁ1989POZNAŃPOLSKA
480MALIŃSKI ROBERT1989POZNAŃWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
481GÓRNIKIEWICZ PIOTREK1980ROKIETNICANIEWIEMCONAOBIAD.PLPOLSKA
482MRUCZYK JACEK1992POZNAŃPOLSKA
483KACZMAREK MICHAŁ1982POZNAŃWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
484PLEWA DAMIAN1978LUBOŃPOLSKA
485PRZYBYLAK ROBERT1965POZNAŃGRUNWALD BIEGAPOLSKA
486RUDNICKI MARCIN1988WROCŁAWPOLSKA
487HRYSZKIEWICZ ANDRZEJ1987POZNAŃPOLSKA
488GOŁĘBIEWSKI EDWARD1950POBIEDZISKATKKF \"PŁOMIEŃ\"POLSKA
489JUSKOWIAK ALINA1983POZNAŃPOLSKA
490FORNALIK MARCIN1975DABRÓWKAPOLSKA
491OLBRYŚ PIOTR1974GRUSZCZYNPOLSKA
492MRUG MARCIN1988ŚMIGIELWUEF CLUB: MS RUNNERSPOLSKA
493MARCINIAK JANUSZ1975POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
494KAFTAŃSKA KATARZYNA1983POZNAŃCIUMULUNGWA FOUNDATIONPOLSKA
495KAFTAŃSKI MICHAŁ1982POZNAŃCIUMULUNGWA FOUNDATIONPOLSKA
496SIEJKOWSKI ADAM1984POZNAŃPOLSKA
497ZDANOWSKI MARIAN1956POZNAŃPOLSKA
498JAKUBOWSKI TOMASZ1976TARNOWO PODGORNEPOLSKA
499PAWLUS PIOTR1984POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
500TOMCZYK ANDRZEJ1971POZNANELEKTRISPOLSKA
501NAMYŚLAK AGATA1990WARSZAWAPOLSKA
502SOCHA GRZEGORZ1982TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
503WOJTKOWIAK MARIUSZ1982POZNAŃPOLSKA
504STAWSKA EMILIA1987SIERPCGRUNWALD POZNAŃPOLSKA
505MARSZAŁEK ŁUKASZ1978KROTOSZYNPOLSKA
506ZIELIŃSKI PIOTR1963DUSZNIKIPOLSKA
507HILDEBRANDT TOMASZ1982KOŚCIANKB HILDAS KOŚCIANPOLSKA
508FISCHER TOMASZ1982MOSINAMORSY POZNAŃPOLSKA
509IGNASZAK AGNIESZKA1986POZNAŃPOLSKA
510DROHOJOWSKI RAFAŁ1973KAMIONKIPOLSKA
511POPIELA ANNA1991OBRZYCKOPOLSKA
512DOMAŃSKI ŁUKASZ1981PLEWISKAPOLSKA
513KACZMAREK ZUZANNA1987KOZIEGŁOWYPOLSKA
514KOZŁOWSKI MARCIN1986TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
515NAPIERAŁA JAROSŁAWA1967ZŁOTNIKIPOLSKA
516SZEWCZAK TOMASZ1987TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
517ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF1971PALĘDZIE3:33 TEAMPOLSKA
518PORWICH HENRYK1941SZCZECINWUEF CLUB: POZIOM WYŻEJPOLSKA
519DYBOWSKI BARTOSZ1981GÓRAGENPOWERPOLSKA
520GOLIS TOMASZ1984PLEWISKAPOLSKA
521ADAMSKI ROBERT1967LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
522GRENADIER MACIEJ1991CZARNKÓWPOLSKA
523BIJAS PIOTR1975SWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
524TOMASZEWICZ MATEUSZ1991UJŚCIENIGHT RUNNERSPOLSKA
525MACIEJEWSKA MONIKA1985ŚREMRUNNER\'S POWERPOLSKA
526ZAGÓRSKI ADRIAN1990ŚREMPOLSKA
527GUBAŃSKI MICHAŁ1985POZNAŃDZIKIE WIEPRZEPOLSKA
528MATLĄG MICHAŁ1975POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
529DAUDESZ JURIJ1982POZNAŃPOLSKA
530MAZUREK DAMIAN1979POZNAŃGRUNWALD TEAMPOLSKA
531BANASZCZYK PIOTR1974KAŹMIERZNA 2:15POLSKA
532WIKA JACEK1979WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
533WIKA PRZEMYSŁAW1976WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
534CHWIAŁKOWSKI BARTOSZ1982POZNAŃPOZRUNIACYPOLSKA
535SZCZERBAL ADAM1961KOŚCIANPOLSKA
536OLEJNICZAK KRZYSZTOF1967GOSTYŃKLUB BIEGACZA GOSTYŃ 365POLSKA
537BEDNARSKI TOMASZ1990LUBOŃMASTERMPOLSKA
538HERTMANOWSKI TOMASZ1970KOŚCIANPOLSKA
539SZYDŁOWSKI ŁUKASZ1978POZNAŃBIEGAJNIA POZNAŃPOLSKA
540ROSIK SEBASTIAN1986POZNAŃPOLSKA
541SILSKI PRZEMYSŁAW1971POZNAŃMASTERMPOLSKA
542GOIŃSKI JAKUB1983PLEWISKAPOLSKA
543CZECZKO AGNIESZKA1983POZNAŃMASTERMPOLSKA
544MAJCHRZAK STANISŁAW1977POZNAŃPOLSKA
545SZWED MARCIN1978POZNAŃBIEGAJNIA POZNAŃPOLSKA
546KIESLICH MARIUSZ1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLSKA
547SILSKA KAROLINA1976POZNAŃMASTERMPOLSKA
548PIESIK MARIUSZ1959KOZIEGŁOWYTKKF WODNIK WIECBORKPOLSKA
549NOWACZEWSKI BARTOSZ1991KOZIEGŁOWYPĄCZEK TEAMPOLSKA
550PRUSS WALDEMAR1977POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
551KANIEWSKI KAMIL1980DĄBROWAPOLSKA
552ROGOZIŃSKI TOMASZ1974PYZDRYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
553RACIBORSKI MAREK1971GRYFINODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
554PACIORKOWSKI MACIEJ1989ŚRODA WLKP.JM TEAMPOLSKA
555WOŹNIAK ADAM1983POZNAŃKIBPLE W BIEGUPOLSKA
556ZARÓD MARIUSZ1983POZNAŃPOLSKA
557BRYCH-KADZIŃSKI WOJCIECH1960NAPACHANIEPOLSKA
558MALUŚKIEWICZ GRZEGORZ1988ZALASEWOPOLSKA
559WIADEREK JOANNA1988BERLINJM TEAMNIEMCY
560MELCER MARTYNA1981POZNANHERNIK TEAMPOLSKA
561BAJGERT ROBERT1970KOŁOBRZEGORANGE POLSKAPOLSKA
562ŁĄCZYNSKI HENRYK1951SZAMOTUŁYAMATORPOLSKA
563HANCYK SZYMON1985ROKIETNICAPOLSKA
564SOSIŃSKI TOMASZ1975GNIEZNOSZWAGRY TEAM GNIEZNOPOLSKA
565SERBA MICHAŁ1992SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
566SALSKI JAROSŁAW1986WRONKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
567BUCHERT ADAM1990BUKPOLSKA
568CAŁKA KRZYSZTOF1987SADYPOLSKA
569ZARÓD MONIKA1983POZNAŃPOLSKA
570KACZMAREK GRZEGORZ1973MUROWANA GOŚLINATICONPOLSKA
571ANTONIAK SŁAWOMIR1962POZNAŃTICONPOLSKA
572CHYROWSKA MAŁGORZATA1974KIEKRZKIBOLE W BIEGUPOLSKA
573SEGIET MAŁGORZATA1967POZNAŃPOLSKA
574MAJOREK KRZYSZTOF1981MIĘDZYCHÓDPOLSKA
575ZIELIŃSKI ARTUR1976GNIEZNOSZWAGRY TEAM GNIEZNOPOLSKA
576WOLNA ELŻBIETA1973STRYKOWOPKO BANK POLSKIPOLSKA
577KACZMAREK MIROSŁAW1970KOŚCIANPOLSKA
578LEWANDOWSKI MARCIN1982GOSTYNING-TOWNPOLSKA
579MYSZKOWSKA APOLONIA1976POZNAŃPOLSKA
580WOLNY ZBIGNIEW1970STRYKOWOPOLSKA
581SMURAWA ALEKSANDRA1981MOSINAFLEXLINK RUNNING TEAMPOLSKA
582STAROSTA SŁAWOMIR1973OSTRORÓGPOLSKA
583STEFANIAK MATEUSZ1991WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
584MATWIEJ MARIUSZ1983BYDGOSZCZPOLSKA
585PROSZAK BOGDAN1956POZNAŃPOLSKA
586KAROLCZAK PAWEŁ1974POZNAŃSZCZEPNKOWOPOLSKA
587BRZOZOWSKI ARTUR1975KOZIEGŁOWYRRPOLSKA
588WIECZOREK MACIEJ1972POZNAŃWILKI MORSKIEPOLSKA
589WALKOWIAK TOMASZ1984LUBOŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
590SIKORA ROBERT1972WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
591CHLEBOWSKA MAGDALENA1974POZNANPOLSKA
592NIEZGÓDKA ALINA1994STRZYŻEWPOLSKA
593SKORNOWICZ PAWEŁ1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA
594BACHORA KRZYSZTOF1957PIŁAPOLSKA
595MRÓZ KRZYSZTOF1972KOZIEGŁOWYRRPOLSKA
596SOBALA ŁUKASZ1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
597BUDZIANOWSKA MILENA1982LESZNOMARATON LESZNOPOLSKA
598JANKOWSKI DARIUSZ1992POZNAŃPOLSKA
599KOTECKA AGNIESZKA1980LUSÓWKOPOLSKA
600CYRSON AGATA1974SADYKOBIETY BIEGAJĄPOLSKA
601OKULSKI PRZEMYSŁAW1981DĄBRÓWKAPOLSKA
602SZCZEPAŃSKI KAROL1973POZNAŃPOLSKA
603LEWANDOWSKI MIROSŁAW1960GOLENIÓWGOLENIÓWPOLSKA
604WAWIÓRKO ANIA1983POZNAŃPOLSKA
605BAKUN ADAM1981ZŁOCIENIECPOLSKA
606SOIŃSKI PRZEMEK1975POZNAŃMORSY POZNAŃPOLSKA
607SIMIŃSKI TOMASZ1980ROKIETNICAPOLSKA
608BIEDRZYCKI KRZYSZTOF1971KOŁOBRZEGPOLSKA
609ŁAGOWSKI JACEK1982POZNAŃPOLSKA
610CHWIAŁKOWSKI HENRYK1956WIERZCHOWOPOLSKA
611MARSZAŁEK SIMONA1983POZNAŃPOLSKA
612JĘDRZEJCZAK PIOTR1978SKÓRZEWOBBC POZNAŃPOLSKA
613LAMCZYK MAREK1980POZNAŃPOLSKA
614DUDZIAK JERZY1963KOŚCIANPOLSKA
615ŻABKO JAROSŁAW1966POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
616KOSMECKI ROBERT1966POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
617GOLCZAK PIOTR1982GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
618ŻABKO ALEKSANDRA1992POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
619OSTWALD MACIEJ1964RUMIANEK14 WOGPOLSKA
620KÓZKA PRZEMO1973SKÓRZEWOSKÓRZEWO BIEGAPOLSKA
621HELLMANN KAROLINA1993POZNAŃPOLSKA
622WYSOCKI MARCIN1978POZNAŃPOLSKA
623JĘDRZEJEWSKI KRZYSZTOF1978POZNAŃOSKI TEAMPOLSKA
624ZIELONKA MARIUSZ1970POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPOLSKA
625SZYMANIAK MICHAŁ1978LUBOŃMILAN CLUB POLONIAPOLSKA
626JAROCKI ŁUKASZ1991POZNAŃPENNY4NASAPOLSKA
627SIERADZKI ARTUR1977PNIEWYSK METALPOLSKA
628MILLER ADRIAN1984GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
629POWIERTOWSKA ALEKSANDRA1977CZERWONAKPOLSKA
630POWIERTOWSKI ADAM1976CZERWONAKPOLSKA
631KASPROWICZ MARTA1991POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
632WOLNY BARTOSZ1977POZNAŃZADYSZKA.ORGPOLSKA
633BRONIEWSKI MAREK1982KÓRNIKBRYLANT-KÓRNIKPOLSKA
634KRYCH ANNA1983POZNAŃPOLSKA
635WASIAK SŁAWOMIR1990POZNAŃPOLSKA
636KLECZ MATEUSZ1991LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
637MAZUREK PAWEŁ1968BYTKOWOPOLSKA
638ZAWADZKI MARCIN1978POZNAŃPOLSKA
639LADEK MARCIN1989POZNAŃPOLSKA
640ZAWADZKI JÓZEF1949POZNAŃPOLSKA
641ŁUKOWIAK KARINA1988POZNAŃPOLSKA
642BRODOWSKI CEZARY1973LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
643WIECZOREK ŁUKASZ1984POZNAŃPOLSKA
644SZPUREK ANNA1981BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
645ANDRZEJEWSKI PIOTR1981POZNAŃPOLSKA
646KURANOWSKI STANISŁAW1963GRZEBIENISKOPOLSKA
647WILCZYŃSKA BEATA1992POZNAŃPOLSKA
648STASZAK AGNIESZKA1977ZŁOTNIKIEKSPRES ŁINGOPOLSKA
649BURZYŃSKI JACEK1966KAŹMIERZPOLSKA
650DERYŁO JANINA1972GRZEBIENISKOPOLSKA
651KOPCZANY MARCIN1979GOZRÓW WIELKOPOLSKIINSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHPOLSKA
652DARDAS NINA1987POZNAŃWWW.KOBIETYBIEGAJA.PLPOLSKA
653WOJTALAK DANIEL1990BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
654GOLAŃSKI MACIEJ1975POZNAŃPOZRUNIACY/AGARUNPOLSKA
655FABIAŃSKI ŁUKASZ1995MIĘDZYCHÓDRHCPMANIA.PLPOLSKA
656WACHOWIAK ARTUR1987POZNAŃPOLSKA
657TWARDOWSKI PRZEMYSŁAW1977KOZIEGŁOWYPOLSKA
658SZMAŃDA KATARZYNA1977WRONIAWYPOLSKA
659JASIŃSKI MAREK1966SUCHY LASPOLSKA
660KANIUK SŁAWOMIR1970GRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
661BERNAD ROMAN1964POZNAŃRUNNER\'S POWERPOLSKA
662SOBOTA IGOR1979CHYBYPOLSKA
663PADŁA ŁUKASZ1983LUBOŃSPP TEAMPOLSKA
664WOJTYSIAK MICHAŁ1989POZNANM&M\'SPOLSKA
665PRZYWARTY NORBERT1990POZNAŃPOLSKA
666NOWAK ANDRZEJ1974POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
667CZERNIEWSKI STEFAN1981MALBORKBIEGAMZWIEDZAM.PLPOLSKA
668WASZTYL MICHAŁ1989POWIDZBRODACZE BIEGACZEPOLSKA
669FILIPIAK PRZEMYSŁAW1992POZNAŃPOLSKA
670CZERNIEWSKA DOMINIKA1983SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
671KASPROWICZ SZYMON1970PUSZCZYKOWOPOLSKA
672ŁĄTKOWSKI KRZYSZTOF1979POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
673SOBAŃSKI MATEUSZ1985TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
674SZYMAŃSKI ROMAN1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
675ZACZYŃSKA DOMINIKA1975PLEWISKAPOLSKA
676KRYŚ MARIUSZ1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
677BAJON RENATA1967DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
678STAWSKI MATEUSZ1992NIEPRUSZEWOPOLSKA
679ALEKSANDRZAK TERESA1973PLEWISKAPOLSKA
680DREGER MARCIN1977KIEKRZPOLSKA
681KASZTELAN LESŁAW1983RUMIANEKPOLSKA
682FILIPIAK LESZEK1977OPALENICAPOLSKA
683WOJCIK JULIUSZ1977PŁOCKXXXPOLSKA
684KRYŃSKI JĘDRZEJ1988POZNAŃPOLSKA
685NOŻEWNIK JAKUB1985PRZEŹMIEROWOWESTMONTPOLSKA
686CELLMER MATEUSZ1990PRZYGODZICEKIMBALLPOLSKA
687FRĄCKOWIAK JAKUB1988POZNAŃKIMBALLPOLSKA
688KASPERKOWIAK WERONIKA1976MOSINAPOLSKA
689MICHALSKI ŁUKASZ1986POZNAŃPOLSKA
690KOSICKA LIDIA1978POZNAŃPOLSKA
691RUDZKA EDYTA1977GŁOGÓWPOLSKA
692RUDZKI MARIUSZ1973GŁOGÓWPOLSKA
693SŁAWIŃSKA IZABELA1977POZNAŃPOLSKA
694KOŁB JAROSŁAW1965SKOKIOLORUNNERPOLSKA
695MICHALAK TADEUSZ1978POZNAŃPOLSKA
696KOWALEWSKI ADAM1986WAŁCZCZOMOLUNGMA!POLSKA
697SZYMAŃCZUK JACEK1986POZNAŃASA TEAM POZNAŃPOLSKA
698PRZYBYŁEK TOMASZ1975POZNAŃPOLSKA
699PIECHOCKI KAMIL1996MIĘDZYCHÓDPOLSKA
700BIAŁAS ALDONA1977GRUSZCZYNPOLSKA
701JEZIERSKI GRZEGORZ1964KOZIEGŁOWYUNILEVER POZNAŃPOLSKA
702SZELIGOWSKI JAROSŁAW1987POZNAŃPOLSKA
703KLONOWSKI MICHAŁ1973KÓRNIKBRYLANT-KÓRNIKPOLSKA
704KLEJNIAK ŁUKASZ1981POZNAŃPOLSKA
705TRZCIŃSKA MARTA1974KSIĄŻ WLKP.DURO TEAMPOLSKA
706GOLAŃSKI MICHAŁ1983RYDZYNAPOLSKA
707KLUPŚ MIECZYSŁAW1959SUCHY LASPOLSKA
708KUCIK SEBASTIAN1993WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
709SIERANT KRZYSZTOF1995POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
710DUDKOWIAK ŁUKASZ1977ROGOŹNOROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
711PERZ DARIUSZ1984ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
712ŁUKASZEWSKI PIOTR1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
713SKOTAREK HUBERT1991OPALENICAPOLSKA
714DRYJAŃSKA ANIA1979BATOROWOPOLSKA
715BEBEJEWSKI MICHAŁ1968PRZEŹMIEROWOUKS SPRINT PRZEŹMIEROWOPOLSKA
716TOKARSKA AGNIESZKA MARIA1988MOSINAPOLSKA
717WOJCIECHOWSKA MARTA1992POZNAŃPOLSKA
718KUZARA KRZYSZTOF1962POZNAŃPKO BANK POLSKIPOLSKA
719ŚLUSAREK GRZEGORZ1981GOŁUSKIPOKONACSIEBIE.PLPOLSKA
720OPPELN-BRONIKOWSKI MATEUSZ1988SIEROSŁAWPOLSKA
721NOWAK TOMASZ1980WITKOWO33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPOLSKA
722POSIŁA JOANNA1979MOSINAPOWERADEPOLSKA
723KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979POLSKA
724PERZ FILIP1985POZNANNIGHT RUNNERSPOLSKA
725CHWALISZ ŁUKASZ1990BOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃPOLSKA
726SAMMLER KATARZYNA1982POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
727GNIATCZYK PIOTR1980DOMINOWOPOLSKA
728OLEJNICZAK PAWEŁ1986ROKIETNICAPOLSKA
729SOBOLEWSKI SZYMON1987MIEDZICHOWOPOLSKA
730WACHOWSKA ALINA1958POZNAŃSMOK TRÓJGŁOWYPOLSKA
731JAKUBOWSKI MACIEJ1984SZRENIAWAPOLSKA
732DYLAWERSKA ALICJA1983SZRENIAWAPOLSKA
733MIS ROMAN1953POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
734KNAFLEWSKA EWA1983WIĘCKOWICEPOLSKA
735JANKOWSKI GRZEGORZ1958POZNAŃPOLSKA
736JANKOWSKA MAŁGORZATA1972GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLSKA
737HYŻYK HUBERT1978OBORNIKIPOLSKA
738JANKOWSKI PIOTR1972GÓRAPOLSKA
739BANACH KAROL1979BOLEWICEDC BOLEWICEPOLSKA
740KWIATKOWSKI DARIUSZ1974BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
741DOMAŃ JOANNA1976KIEKRZPOLSKA
742MARCINIAK ROMAN1976POZNAŃPOLSKA
743BESTRZYŃSKI OLECH1971GĄDKICZŁAPAK ROBAKOWOPOLSKA
744GÓRECKA MILENA1987WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
745JARASZKIEWICZ HANIA1986KAŹMIERZPOLSKA
746FRĄK TOMASZ1982SIERAKÓWCROSS SIERAKOWSKIPOLSKA
747LEWANDOWSKI PAWEŁ1974POZNAŃPOLSKA
748NOWAK PIOTR1981LUSÓWKOALIOR RUNNING TEAMPOLSKA
749SMOLEŃ MAREK1975POZNANKLUB SPORTOWY CZERWONY SMOKPOLSKA
750WZIĘCH TOMASZ1972POZNAŃORANGE POLSKAPOLSKA
751RAKOWSKA PAULINA1989POZNAŃPOLSKA
752WZIĘCH PIOTR1984WĄGROWIECPOLSKA
753JANKOWIAK ANNA1977KIĄCZYNPOLSKA
754LICK MAREK1976POZNAŃPOLSKA
755MAJSNEROWICZ ANNA1990POZNAŃPOLSKA
756HOFFMANN-ROSA ANITA1977POZNAŃUKS SMOKIPOLSKA
757BESTRZYŃSKA JOANNA1971GĄDKIKB MANIACPOLSKA
758CZAJKA ROMAN1956POZNAŃPOLSKA
759ŁAWICKI KRZYSZTOF1981POZNAŃPOLSKA
760KRYSTIANC DOMINIKA1981KĄKOLEWOPOLSKA
761ZAJDEL MICHAL1980POZNAŃPOLSKA
762KRYSTIANC ZOFIA1983KĄKOLEWOPOLSKA
763HEŁPA ANETTA1987POZNAŃPOLSKA
764PAWLAK SŁAWOMIR1962POZNAŃPOLSKA
765MAŃKA ŁUKASZ1988POZNAŃPOLSKA
766SZCZESZEK MICHAŁ1982ROKIETNICAPOLSKA
767WYSOCZAŃSKA IRENA1968KOŚCIANPOLSKA
768OKUPNIAK MAGDALENA1989PRZEŹMIEROWOPOLSKA
769WYSOCZAŃSKI SŁAWOMOR1993KOŚCIANPOLSKA
770SIWKOWSKI ŁUKASZ1978ZŁOTNIKIPOLSKA
771TOMASZEWSKI TOMASZ1977PALĘDZIEGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
772PAŁASIK MALWINA1990POZNAŃPOLSKA
773WÓJTOWICZ MARTA1985POZNAŃNDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
774JAŚNIEWICZ MATEUSZ1987SWARZĘDZPOLSKA
775MICHALAK PIOTR1980DĄBRÓWKAPOLSKA
776MACHNICKI PAWEŁ1976POZNAŃPOLSKA
777GURANOWSKI MIKOŁAJ1975CHYBYPOLSKA
778ZNAMIROWSKI MARCIN1985JAROCINPOLSKA
779CHODARCEWICZ ALEKSANDRA1972POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
780PAPIEŻ JUSTYNA1991JAROCINPOPROSTUBIEC.PLPOLSKA
781ZIELONACKI TOMASZ1967POZNAŃKB MANIACPOLSKA
782BRUSS KRZYSZTOF1971ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
783MISIUDA SEBASTIAN1981POZNAŃPOLSKA
784SASAL MARCIN1970HALINÓWPOLSKA
785JARASZKIEWICZ WOJCIECH1984KAŹMIERZPOLSKA
786DZIAŁEK DARIUSZ1976DĄBROWABE3 TRIATHLON CITYZENPOLSKA
787JANAS BOGUSŁAW1978POZNAŃPOLSKA
788SEREK GRZEGORZ1975POZNAŃBARCELONA CASUAL RUNNERSPOLSKA
789WOŹNY PRZEMYSŁAW1990KUŚLINBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
790MIKA JÓZEF1960POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPOLSKA
791KACZMAREK KRZYSZTOF1996SOKOLNIKI WIELKIEKLUB BIEGACZA ZS3 SZAMOTUŁYPOLSKA
792BURNOS-PASZCZAK ALEKSANDRA1987POZNAŃFABRYKA MATERACY HEVEA TEAMPOLSKA
793CZUBA ROBERT1968PUSZCZYKOWOPOLSKA
794PASZCZAK PAWEŁ1981POZNAŃFABRYKA MATERACY HEVEA TEAMPOLSKA
795PAZOŁA JAROSŁAW1973ŚREMRUNNER\'S POWERPOLSKA
796PRZYBYŁ SEBASTIAN1989WRONKIPOLSKA
797ADAMCZYK IZABELA1974POZNAŃUKS SMOKIPOLSKA
798ROSA JAROSŁAW1976POZNAŃUKS SMOKIPOLSKA
799MELLER KRZYSZTOF1985POZNAŃPOLSKA
800STEC ARKADIUSZ1975KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
801BOREK MACIEJ1977POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
802ZIELIŃSKA ANNA1992LUSOWOPOLSKA
803PAWŁOWSKI GRZEGORZ1981POZNAŃPOLSKA
804FUNKA ANDRZEJ1960NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
805KONIECZNY PIOTR1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
806MIKOŁAJCZYK PRZEMYSŁAW1975GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA
807DOPIERAŁA MARCIN1979GORZÓW WLKP.POLSKA
808TOMASZ GŁÓW1970SZAMOTUŁYPOLSKA
809NOWAK MARCIN1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
810WOŹNICKI ADAM1986GNIEZNOPOLSKA
811CERANEK MAGDALENA1986POZNAŃPOLSKA
812WASIELEWSKI MATEUSZ1986POZNAŃPOLSKA
813KUBACKA KATARZYNA1981POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
814MALINOWSKI MARCIN1978KOMORNIKI\"PIOTR I PAWEŁ\" MARKA FORMYPOLSKA
815KUCHARSKI MICHAŁ1981LUBOŃ\"PIOTR I PAWEŁ\" MARKA FORMYPOLSKA
816GŁUCHY DAMIAN1985SĘKOWOPOLSKA
817JASŁOWSKI MICHAŁ1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
818POKOTYCKI DENIS1990KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPPOLSKA
819JASŁOWSKA EWA1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
820MIKOŁAJCZAK BARTŁOMIEJ1979ŚRODA WLKP.KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.POLSKA
821WOJNOWSKI LEONARD1960POZNAŃPOLSKA
822WIECZOREK FILIP1987OWIŃSKAFTI POZNAŃ/NIGHT RUNNERSPOLSKA
823ZATAJ IGOR1980POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
824PRZYWECKI LECH1971KOŚCIANKP PSP RAWICZPOLSKA
825SZYGENDA MACIEJ1979WRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIA/NIGHGT RUNNERSPOLSKA
826MIKA KAROLINA1989POZNAŃPOLSKA
827SOBAŃSKA KAROLINA1976WIRYPOLSKA
828DORNA FILIP1991TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
829DĄBROWSKI PAWEŁ1975POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
830HAJKOWICZ MARTA1988POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
831NAWROCKA IWONA1973ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
832NAWROCKI PIOTR1973ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
833AGACINSKI DAMIAN1981LUSÓWKOAMATORPOLSKA
834MISIUDA DOROTA1983POZNAŃDRUŻYNASZPIKUPOLSKA
835POSZWIŃSKI ŁUKASZ1985POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
836SZCZUROWSKI MARCIN1984PLEWISKATHE CHAMPIONSPOLSKA
837KOWALSKI MICHAŁ1982POZNAŃKIBOLE W BIEGUPOLSKA
838SZALBIERZ ŻULIANA1986ŚWIECIEPOLSKA
839SZCZUROWSKI ZYGMUNT1955KACZORYTHE CHAMPIONSPOLSKA
840SŁODZINKA MARCIN1981WRONKIPOLSKA
841JABŁOŃSKA MONIKA1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
842MATUSZEWSKA MARTA1987WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
843CIECHORSKI ANDRZEJ1985JANIKOWOZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
844PACZKOWSKI GERARD1976POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
845PIŚMIENNY MIESZKO1987POZNAŃPOLSKA
846STASIŃSKI STANISŁAW1944POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
847DZIUBAŃSKI TOMASZ1971WARSZAWAPOLSKA
848KONIECZNY ŁUKASZ1985TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
849KONOPKA WŁODZIMIERZ1970LUSOWOPOLSKA
850MASŁOWSKI KRZYSZTOF1987TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
851SEMCZUK PAWEŁ1978TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
852KUCZYŃSKI PIOTR1982TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
853MŁOTKOWSKI WALDEMAR1960POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
854REMBACZ JAROSŁAW1980MIĘDZYCHÓD----POLSKA
855SZUKAŁA MATEUSZ1983CZARNKÓWKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
856ZAWÓŁ PAWEŁ1990TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
857PUTOWSKI MACIEJ1988TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
858DOBROWOLSKI KAROL1984TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
859KRAWCZYK ŁUKASZ1985TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
860WITKOWIAK MACIEJ1978LUBOŃPOLSKA
861WOŁOSZYN KAMIL1990TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
862KONIECZNA MARTA1988TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
863FILIP MARIUSZ1979TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
864RYBACZUK GRZEGORZ1980STARGARDGB NETTOPOLSKA
865KOT BASIA1992TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
866WALTER PIOTR1977POLSKA
867KOT TOMASZ1987TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
868CZUBAK PRZEMYSŁAW1986TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
869PANEK MAREK1986TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
870HAUSER-GIERS MONIKA1980KOŚCIANPOLSKA
871MICHALAK BARTOSZ1984WAŁCZNIGHT RUNNERSPOLSKA
872STRANZ ARTUR1985TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
873DIAKOW DARIA1985TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
874WACHOWIAK DOMINIK1982POZNAŃPOLSKA
875KASPRZYK PIOTR1984POZNAŃKIBOLE W BIEGUPOLSKA
876KACZMAREK KRZYSZTOF1968SZAMOTUŁYPOLSKA
877KACZMAREK KATARZYNA MARIA1974CZOŁOWOBRYLANT-KÓRNIKPOLSKA
878DUDEK KAROL1993OPALENICAPOLSKA
879PYTA GRZEGORZ1960GRODZISK WLKP.POLSKA
880JAKUB KERBER1987POZNAŃPOLSKA
881WOLIŃSKI TOMASZ1971WIĘCKOWICEPOLSKA
882KONIECZNY JAN1962TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
883MICHNIEWICZ RADEK1975SZCZECINTRANGO TOWERSPOLSKA
884WURST MARTA1991KAŹMIERZPOLSKA
885MUREK MARTA1987POZNAŃDEMOCOPOLSKA
886BRETSZNAJDER MAREK1976POZNAŃKIBOLE W BIEGUPOLSKA
887MSZANOWSKI JĘDRZEJ1982SKRZYNKIPOLSKA
888HOLC SŁAWOMIR1979WIELEŃPOLSKA
889NITECKI BARTOSZ1982POZNAŃPOLSKA
890PIETRZAK RYSZARD1966SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
891JAŚKOWIAK AGNIESZKA1977CZMOŃPOLSKA
892SZWARC-BEREŻECKI ANDRZEJ1955POZNAŃPOLSKA
893OCIEPA-MENDEL SABINA1979ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
894LEŚNIEWSKI RADOSŁAW1981POZNAŃPOLSKA
895BINEK STANISŁAW1950POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPOLSKA
896PIASKOWSKI ŁUKASZ1974PLEWISKASIM DOPIEWOPOLSKA
897ODWROT BARBARA1976SZAMOTUŁY3:33 TEAMPOLSKA
898KLESSA ŁUKASZ1981POZNAŃGASPOLPOLSKA
899JAKUBOWSKI MIROSŁAW1959LEGNICAKB LEW LEGNICAPOLSKA
900KLEIBER PIOTR1977LUSÓWKOPOLSKA
901REMBARZ PAWEŁ1984PNIEWYKIMBALLPOLSKA
902KUCZYŃSKI PIOTR1956TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
903GOROŃSKI JACEK1977CERADZ KOŚCIELNYDEMOCO RUNNERSPOLSKA
904KRÓLIKOWSKA-TOMCZAK ANNA1978POZNAŃPOLSKA
905KASPRZAK PIOTR1963KAMIONKIPOLSKA
906KOSICKI TOMASZ1989LUSÓWKOPOLSKA
907WEGNER STANISŁAW1983POZNAŃPOLSKA
908ZAWADZKA DAGMARA1985POZNAŃPOLSKA
909JĘDRZEJEWSKI SŁAWOMIR1968POZNAŃOSKI TEAMPOLSKA
910WOJCIECHOWSKI PAWEL1976KICINPSS JUNIORPOLSKA
911ŁUCZAK TOMASZ1969KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA
912LEOPOLD MARCIN1976KOMORNIKIPOLSKA
913JAHNKE MARTYNA1989SZAMOTUŁYDRUŻYNA SZPIKU / SZAMOTUŁY BOXING TEAMPOLSKA
914KARDAS PIOTR1971TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
915OSTROWSKI RAFAŁ1981SUCHY LASSGS POLAND TEAMPOLSKA
916KRYSTKOWIAK MARCIN1989PLEWISKAPOLSKA
917HETMAN MAŁGORZATA1988LUBOŃPOLSKA
918SZKURAT KAROL1985TARNOWO PODGÓRNEKIBOLE W BIEGUPOLSKA
919WOLSKI MACIEJ1981DĄBRÓWKAPOLSKA
920KARKOWSKA WIEAŁAWA1960BARANOWOPOLSKA
921FURMAŃCZYK GRZEGORZ1973DĄBROWABAMBOOCO CLUBPOLSKA
922OSIECKI ROBERT1981POZNANPOLSKA
923WOROCH PAWEŁ1983POZNAŃPOLSKA
924MALECHA TOMASZ1976MOSINAMOSINA BIEGAPOLSKA
925GĄSIOROWSKI BARTŁOMIEJ1980POZNAŃPOLSKA
926ZACHARA BARTOSZ1988POZNAŃPOLSKA
927DOROSZ DANIEL1981PACZKOWONOWA FRANCEPOLSKA
928POLKOWSKA MONIKA1978SKÓRZEWONOWA FRANCEPOLSKA
929PELCZAR ZBIGNIEW1973PRZEŹMIEROWOPOLSKA
930SMOCZYK MACIEJ1990POZNAŃNOWA FRANCEPOLSKA
931POTOCKA MAGDALENA1978CERADZ KOŚCIELNYNOWA FRANCEPOLSKA
932NOGAJ JACEK1969LUSOWOPOLSKA
933TOMCZAK ŁUKASZ1977KAŹMIERZPOLSKA
934NOWICKI DAMIAN1976KRZYSZKOWOROKIETNICA BIEGAPOLSKA
935SZWEDEK RAFAŁ1969PRZEŻMIROWOPOLSKA
936GŁAZACZOW ANDRZEJ1978KRZYSZKOWOPOLSKA
937GÓRSKI SZYMON1980POZNAŃPOLSKA
938NAHACZEWSKI GRZEGORZ1975NOWY TOMYŚLPOLSKA
939ZIĘBA PIOTR1968ROKIETNICAPOLSKA
940MYSZKOWSKA PAULINA1992POZNAŃPOLSKA
941ZATOR PIOTR1983POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
942ZIELIŃSKI DAMIAN1979SKWIERZYNAPOLSKA
943PIECHOCKI ARTUR1993PRZEŹMIEROWOPOLSKA
944SAWICKI KAROL1990POZNAŃPOLSKA
945SZEWCZYK ALEKSANDRA1980POZNAŃPOLSKA
946PAŁYS RADOSŁAW1980GORZÓW WLKP.POLSKA
947WYBRAŃSKI KAROL1993POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
948PIECHOWSKI KRZYSZTOF1976PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLSKA
949DESKA JAN1948POZNAŃPOLSKA
950BAGIŃSKA KATARZYNA1981POZNAŃPOLSKA
951GUZIELAK-ZIĘBA NATASZA1976ROKIETNICAPOLSKA
952MAŁOLEPSZY TOMASZ1985TULISZKÓWPOLSKA
953WOROCH ROMAN1958DOPIEWOPOLSKA
954KOCH MACIEJ1980TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
955SIKORA ROBERT1980POZNAŃWOLNY STRZELECPOLSKA
956STYCZYŃSKI KACPER1993GRANOWOPOLSKA
957POHL TOMASZ1990PRZEMĘTPOLSKA
958POCZTOWY TOMASZ1993GRANOWOPOLSKA
959BRÓDKA MAGDALENA1975POZNAŃPOLSKA
960NIKA RAFAŁ1988ŚREMPOLSKA
961ANTCZAK GRZEGORZ1960POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
962JASINOWSKA EMILIA1952MIĘDZYCHÓDGIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIEPOLSKA
963BRUDNICKI MIKOŁAJ1983KRZYSZKOWOPOLSKA
964WRÓBEL MARZENA1980PSZCZEWPOLSKA
965MAĆKOWIAK GRZEGORZ1960CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAPOLSKA
966SKLEPIK RYSZARD1979KIEKRZKIEKRZAŃSCY ŚMIGACZEPOLSKA
967SPYCHAŁA MARIUSZ1971NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMPOLSKA
968ZIMNY RAFAŁ1969WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
969KAZMIERSKI MICHAL1978LUSOWKOZABIEGANI LUSOWKOPOLSKA
970WOJTKOWIAK MARTA1991POZNAŃLFCPOLSKA
971FRYS MICHAŁ1989POZNAŃLFCPOLSKA
972TRUŚ MARTA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPOLSKA
973SAWICZ RAFAŁ1985POZNAŃPOLSKA
974CHŁOSTA MATEUSZ1984POZNAŃPOLSKA
975DUDA DAREK1986PRZEŹMIEROWOPOLSKA
976KACZMAREK MARIUSZ1979OBRZYCKOPRORUNNERPOLSKA
977KOLENDA MATEUSZ1985PALĘDZIEPOLSKA
978ABRAHAMCZYK AGNIESZKA1978ROKIETNICAPOLSKA
979CZEPUKOJĆ RENATA1955GDAŃSKPOLSKA
980KULIK RAFAŁ1983KIĄCZYNPOLSKA
981SZYMKOWIAK TOMASZ1990POZNAŃPOLSKA
982CIELECKI MARIUSZ1972POZNAŃZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
983WENCEL WOJCIECH1983SADYPOLSKA
984KĘDZIORA DOMINIK1972ROKIETNICAPOLSKA
985GROCHOLEWSKI LESZEK1963LUBOŃMOTOR LUBOŃ TEAMPOLSKA
986DRGAS ANDRZEJ1955LUBOŃMOTOR LUBOŃ TEAMPOLSKA
987TYLIŃSKI TOMASZ1988POZNAŃKIBOLE W BIEGUPOLSKA
988WIECZOREK -SOKOŁOWSKA MONIKA1979POZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
989BŁOŃSKI RAFAŁ1982PUSZCZYKOWOGOGGLE PAE TEAMPOLSKA
990KUBICKA MARTA1988KOŚCIANPOLSKA
991RYDZEWSKI ROBERT1972POZNAŃRUN RYDZ RUNPOLSKA
992KUBASIŃSKI ARKADIUSZ1982MOSINAMOSINA BIEGAPOLSKA
993WITKOWSKA SAMIRA1983POZNAŃPOLSKA
994JARMUZYK ADRIAN1989OPALENICAPOLSKA
995SZUCKI JACEK1972SKWIERZYNAPOLSKA
996ELMINOWSKI JACEK1976WĄGROWIECPOLSKA
997WŁODARSKA MAŁGORZATA1990ŁÓDŹPOLSKA
998KUCZ-ZAWORSKA KAROLINA1977MUROWANA GOŚLINASCIMPOLSKA
999BYKOWSKI JACEK1976POZNAŃPOLSKA
1000REPELOWICZ SZYMON1990TORUŃOSP TORUŃ SKARPAPOLSKA
1001EITNER TOMASZ1977SUCHY LASPOLSKA
1002MAĆKOWSKI MICHAŁ1973KOMORNIKIKGB GRZMOT KOMORNIKIPOLSKA
1003KRAJANOWSKI JAKUB1997CZERWONAKPOLSKA
1004PALCAT MAGDALENA1980POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
1005MUCHA ROMEK1978POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU/YETITEAMPOLSKA
1006SILSKA SYLWIA1972POTASZEPOLSKA
1007JANASZAK JACEK1960SKÓRZEWOPOLSKA
1008KACHLICKI STANISŁAW1983POZNAŃPOLSKA
1009MERMELA PAWEŁ1975POZNAŃOMAK TEAMPOLSKA
1010MAŃCZAK MIKOŁAJ1981POZNAŃPOLSKA
1011NOWAK JERZY1950CHLUDOWOPOLSKA
1012DAKOWSKI ANTONI1969KAŹMIERZPOLSKA
1013DROZDA PIOTR1985KOŚCIANPOLSKA
1014KANIECKA WOJT ALINA1969POZNAŃPOLSKA
1015PEMPERA ANDRZEJ1964BUKPOLSKA
1016WOSCHKE MAGDALENA1975ZALASEWOPOLSKA
1017GŁADYSZ TOMASZ1978POZNAŃPOZNAN AIRPORTPOLSKA
1018DRZYCIMSKI MARCIN1976KLINYAIRPORT POZNAN TEAMPOLSKA
1019MACIAŁOWICZ KRZYSZTOF1982WIRYPOZNAŃ AIRPORTPOLSKA
1020GLIŃSKI JAROSŁAW1966POZNAŃPOLSKA BIEGAPOLSKA
1021IDZIAK PIOTR1989POZNANPOLSKA
1022WLODARCZAK ALEKSANDRA1989POZNAŃPOLSKA
1023SILSKI MAREK1969POTASZEPOLSKA
1024LEWANDOWSKI PIOTR1991JELENIA GÓRAPOLSKA
1025KRZYŻAŃSKA ANNA1985TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
1026POHL MARIUSZ1973POZNAŃWILDA BIEGAPOLSKA
1027GALIŃSKA MAGDALENA1988POZNAŃPOLSKA
1028SKACZKO JACEK1981POZNAŃPOLSKA
1029PRZYBYLSKA AGNIESZKA1972KAŹMIERZPOLSKA
1030ŚNIEGOWSKI SŁAWOMIR1971WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
1031NOWAK KRZYSZTOF1973KAMIONKI31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPOLSKA
1032DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ JOANNA1981MROWINOROKIETNICA BIEGAPOLSKA
1033PAWLAK RADEK1971BARANOWOKARMINOWA TEAMPOLSKA
1034JABŁOŃSKI TOMASZ1989POZNAŃPOLSKA
1035STANISZEWSKI WOJCIECH1977BARANOWOAK PRZEŹMIEROWOPOLSKA
1036MIELCZAREK RAFAŁ1976POZNAŃPOLSKA
1037PRZYBYŁO DAMIAN1978CEREKWICAPOLSKA
1038LASEK MIKOŁAJ1985CZMOŃPOLSKA
1039BRZEZIŃSKI EDMUND1954TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
1040GAŁECKI JAKUB1992ŁĘKA OPATOWSKAPOLSKA
1041PREWICZ PIOTR1977PLEWISKAVSDPOLSKA
1042KĘPIŃSKI MARCIN1978POZNAŃPROIT.PLPOLSKA
1043MICHAŁKIEWICZ MAREK1977POZNAŃPOLSKA
1044STRZYŻEWSKA KAROLINA1977CERADZ DOLNYKB MANIACPOLSKA
1045GEISLER MAREK1959POZNAŃPOZNAŃ AIRPORTPOLSKA
1046DOBAK STEFAN1946SZAMOTUŁYPOLSKA
1047FURMANIAK MICHAŁ1971POZNAŃPOLSKA
1048BOKUS EUGENIUSZ1963TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1049FENRYCH ROBERT1973TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1050CIESIELSKI JAROSŁAW1968TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1051DEKERT PATRYK1991TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1052JAKUBOWSKI MARCIN1982TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1053JAKUBOWSKI MIKOŁAJ1982TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1054JENEK SŁAWOMIR1970TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1055KAPITAŃCZYK PAWEŁ1989TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1056KRZYŻAŃSKI ROMAN1959TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1057MELLER BŁAŻEJ1984TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1058MICHALSKI ROBERT1986TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1059NOWAK SEBASTIAN1974TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1060PAJOR KRZYSZTOF1978TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1061SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1062KUFELIN KRZYSZTOF1974POZNAŃSPORTTRANSPOLSKA
1063KÓZKA MARCIN1982LUBOŃIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
1064PROMIŃSKA MAŁGORZATA1985KOŚCIANPOLSKA
1065KAŁEK MARCEL1990POZNAŃPOLSKA
1066KALEK MATEUSZ1986PRZEŹMIEROWOPOLSKA
1067SŁAWIŃSKI ŁUKASZ1983WŁOCŁAWEKPOLSKA
1068KACHLICKA ZUZANNA1990POZNAŃPOLSKA
1069GIDASZEWSKI WOJCIECH1981SUCHY LASNIKKI LAUDAPOLSKA
1070PYŻALSKI PRZEMYSŁAW1971PRZEŹMIEROWOPOLSKA
1071RABSCH BARTEK1978POZNAŃPOLSKA
1072SZEWCZYK MARIA1954KOŚCIANPOLSKA
1073WITCZAK JOLANTA1966LUSOWOZABIEGANI LUSÓWKOPOLSKA
1074SMOLIŃSKI PAWEŁ1959LUSOWOZABIEGANI LUSÓWKOPOLSKA
1075KRUŻYŃSKI JANUSZ1973POZNAŃPOLSKA
1076BASIŃSKI ROMAN1992ROGOWOPOLSKA
1077DRYJAŃSKA IZA1974POZNAŃPOLSKA
1078DUTKIEWICZ MICHAŁ1984POZNAŃPOLSKA
1079ŁAPA TOMASZ1974LUSÓWKOPOLSKA
1080ŚWIĄTKOWSKI GRZEGORZ1978STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKA
1081KUŹNIAK PAWEŁ1976SZAMOTUŁYPOLSKA
1082RYBSKI MAREK1958OBRZYCKOT.P.Z.O OBRZYCKOPOLSKA
1083STACHOWSKI WOJCIECH1981ŚWIĄTNIKIWOJTEKS TEAMPOLSKA
1084RETELEWSKI MICHAŁ1978BARANOWOCREAKTIVE.PLPOLSKA
1085KUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW1967KÓRNIKART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPOLSKA
1086JĘDROWSKI RADOSŁAW1987KIEKRZPOLSKA
1087KAMINSKA BERNADETA1973WILKOWICEMARATON LESZNOPOLSKA
1088SOBKOWIAK TOMASZ1986POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
1089BOGACZYK DAMIAN1980ŚRODA WLKP.KS POLONIA ŚRODA WLKP.POLSKA
1090PIETROWICZ WERONIKA1994LUSÓWKOZABIEGANI LUSÓWKOPOLSKA
1091GOTOWY PIOTR1980DUSZNIKIPOLSKA
1092STANISŁAWSKI PIOTR1989PNIEWYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
1093SZWARCZYŃSKA IZABELLA1979POZNAŃPOLSKA
1094JÓŹWIAK MICHAŁ1977KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPOLSKA
1095WOJNA MIKOŁAJ1984KAMIEŃ POMORSKICURTIS HEALTH CAPSPOLSKA
1096MICHAŁOWSKI HENRYK1941POZNAŃŚCIEŻKI BIEGOWE POZNAŃPOLSKA
1097FIDECKI WIESŁAW1944POZNAŃPOLSKA
1098MACZUGOWSKI JANUSZ1944KAMIENNA GÓRAOLDBOYS KAMIENNA GÓRAPOLSKA
1099NIEDZIELSKI PAWEŁ1983OBORNIKIPOLSKA
1100CZEPUKOJĆ GRZEGORZ1955GDAŃSKPOLSKA
1101KUROWSKI BOGDAN1949WRONKIPOLSKA
1102NETCZUK TOMASZ1987WARSZAWABENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAMPOLSKA
1103OKUROWSKA-NIEMYT MONIKA1985TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
1104POTEMPA PIOTR KAROL1965LUBOŃVEGE RUNNERSPOLSKA
1105TOPOLEWSKI JÓZEF1961POZNAŃ


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Pogoń za Lwem
Nr Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj
2001DZIAMSKA MAŁGOSIA1971CERADZ KOŚCIELNYNEO PIZZAPOLSKA
2002WITKOWSKA ALEKSANDRA1980CERADZ KOŚCIELNYPOLSKA
2003PODSIADŁOWSKA -SKAPSKA IZABELA1972POZNAŃPOLSKA
2004LASKOWSKA AGATA1980POZNAŃPOLSKA
2005WOLFF MACIEJ1977LUBOŃKIMBALLPOLSKA
2006BUDZYŃSKI PAWEŁ1984TARNOWO PODGÓRNEKIMBALLPOLSKA
2007TARACIŃSKI RADOSŁAW1990STARA ŁUBIANKAKIMBALLPOLSKA
2008KONIECZNY BARTŁOMIEJ1984GAJ WIELKISCHATTDECORPOLSKA
2009KOZIEŁ ŁUKASZ1985PRZEŹMIEROWOSCHATTDECORPOLSKA
2010CZARNECKI KRZYSZTOF1982KOMORKINIKIMBALLPOLSKA
2011CZERWIŃSKA KAMILA1986TARNOWO PODGÓRNESCHATTDECORPOLSKA
2012KOWALSKI MICHAŁ1987KONINKIMBALLPOLSKA
2013ZATOŃ GRZEGORZ1981PLEWISKAKIMBALLPOLSKA
2014PAWLIK DANUTA1971TARNOWO PODGÓRNESCHATTDECORPOLSKA
2015SŁOMIŃSKI RAFAŁ1969CEREKWICAKIMBALL ELECTRONICSPOLSKA
2016NOWAK PIOTR1972LUBOŃSCHATTDECORPOLSKA
2017LISIECKI MATEUSZ1986POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2018ZYBURA MICHAŁ1977POZNAŃSCHATTDECORPOLSKA
2019PRZYBYLSKI MICHAŁ1985DOPIEWOSCHATTDECORPOLSKA
2020SZYMAŃSKI ŁUKASZ1989TARNOWO PODGÓRNESCHATTDECORPOLSKA
2021WOJNICKI WOJCIECH1984POZNAŃSCHATTDECORPOLSKA
2022LEONHARD JACEK1989PRZEŹMIEROWOKIMBALLPOLSKA
2023LUBOŃSKA BEATA1986POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2024KALINOWSKI PRZEMYSŁAW1971POZNAŃSCHATTDECORPOLSKA
2025WOŹNIAK ANNA1975POZNAŃSCHATTDECORPOLSKA
2026BĄCZEK MARIUSZ1978KOMORNIKISCHATTDECORPOLSKA
2027BORKOWSKI BARTOSZ1987DYWITYKIMBALLPOLSKA
2028FIEBIG PAWEŁ1971POZNAŃSCHATTDECORPOLSKA
2029BINIAŚ ADAM1986POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2030KUPCZYK MATEUSZ1988POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2031WOJCIECHOWSKI WACŁAW1989POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2032POLIŃSKI ERYK1989CZERNIEJEWOKIMBALLPOLSKA
2033AWARSKI PIOTR1983PLEWISKAKIMBALLPOLSKA
2034DUBAS ANDRZEJ1984SKÓRZEWOSCHATTDECORPOLSKA
2035PALUSZKIEWICZ MATEUSZ1989WYSOGOTOWOKIMBALLPOLSKA
2036ANDERS PIOTR1977POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2037PODSIADŁOWSKA SONIA1975KOMORNIKIWI-BA LAKPOLSKA
2038MIKA MICHAŁ1966TYCHYP.P.G. LAKPOLSKA
2039MIKA MARTA1994ORZESZCZEP.P.G. LAKPOLSKA
2040SZYMASZEK HUBERT1979LUBLINP.P.G. LAKPOLSKA
2041GRZĄDZIEL PIOTR1960KNURÓWP.P.G. LAKPOLSKA
2042WITOSZEK ALICJA1985ORZESZCZEP.P.G. LAKPOLSKA
2043WITOSZEK ROMAN1979ORZESZCZEP.P.G. LAKPOLSKA
2044WOJTKOWIAK MICHAŁ1984POZNAŃWI-BA LAKPOLSKA
2045PRZYBYŁ TOMASZ1975CERADZ KOŚCIELNYWI-BA LAKPOLSKA
2046MARCIN KOMORNICZAK1979JAROCINWI-BA LAKPOLSKA
2047HAREMSKI FRYDERYK1992ŚRODA WIELKOPOLSKAWI-BA LAKPOLSKA
2048KUPAJ TOMASZ1976GŁOGÓWWI-BA LAKPOLSKA
2049SABAT DARIUSZ1977GŁOGÓWWI-BA LAKPOLSKA
2050HAREMSKI DARIUSZ1967ŚRODA WIELKOPOLSKAWI-BA LAKPOLSKA
2051PRZYSTASZ GRAŻYNA1959POZNAŃPRZYSTASZPOLSKA
2052BEJNAROWICZ ANNA1983TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2053CZUBIŃSKA KATARZYNA1982TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2054SZYMANOWSKA ANNA1981TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2055SZWECHŁOWICZ SYLWIA1984CHLUDOWOPOLSKA
2056DĘBIEC KATARZYNA1981TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2057BAJER MIKOŁAJ1982TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2058SOBAŃSKA AGNIESZKA1978POZNAŃPOLSKA
2059KOTKOWSKA KAROLINA1975POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2060DĘBIEC KONRAD1979TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2061BŁOCH ARLETA1972WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
2062BŁASZAK ŁUKASZ1997POZNAŃHERNIK TEAMPOLSKA
2063NOWAK SZYMON1994PNIEWYPOLSKA
2064NOJSZEWSKA - ZAJĄC JUSTYNA1980POZNAŃZP SZPIKI DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2065BŹDZIUCH MONIKA1980TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUBPOLSKA
2066NOWICKA KATARZYNA1988POZNAŃPOLSKA
2067BUDNIK ERYK1987DĘBOGÓRAPOLSKA
2068KANIA ANNA1990POZNAŃPOLSKA
2069KRUKAR DOROTA1987POZNAŃPOLSKA
2070BOŁTACZ JAKUB1994PSARSKIEPOLSKA
2071MIELCAREK MICHAŁ1989LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
2072JAKUBOWICZ ANNA1976TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2073NOWAKOWSKA TERESA1978POZNAŃPOLSKA
2074SZLANGA-BARTCZAK KASIA1982PRZEŹMIEROWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2075KLICH KATARZYNA1988POZNAŃBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
2076BOROWCZYK AREK1971POZNAŃFAR FAR AWAYPOLSKA
2077SOBCZYK PATRYK1995WITKOWOPOLSKA
2078CZAJKA JUSTYNA1976CERADZ KOŚCIELNYPOLSKA
2079WOŻNIAL-SZCZEPANIAK MAGDALENA1972SŁUPCAPOLSKA
2080TĘSIOROWSKI MARCIN1988WITKOWOPOLSKA
2081RYDZEWSKA ELA1980POZNAŃPOLSKA
2082DĄBROWSKA JOLANTA1973POZNAŃRRTEAMPOLSKA
2083SOBCZYK WIOLETTA1974WITKOWOVELUX GNIEZNOPOLSKA
2084TURZAŃSKA-OLEKSYN EWA1979POZNAŃPOLSKA
2085JANASIAK MAGDALENA1975SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
2086KUKOTKO RAFAŁ1974TARNOWO PODGÓRNELUBUSZANIN DREZDENKOPOLSKA
2087KLAK JOANNA1983POZNAŃSŁODZIAKIPOLSKA
2088RUDNIK AGNIESZKA1987POZNAŃPOLSKA
2089HANCYK AGNIESZKA1984TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2090NOWAKOWSKI BŁAŻEJ1979POZNAŃPOLSKA
2091PIETROWSKA HALLIK1965POZNAŃKTOŚTAKIBIEGAJĄPOLSKA
2092LITKE RAFAŁ1974MIĘDZYCHÓDPOLSKA
2093CZAPLICKI MAREK1982POZNAŃSŁODZIAKIPOLSKA
2094BARANOWSKA NATALIA1990POZNAŃPOLSKA
2095LITKE MAGDALENA1977MIĘDZYCHÓDPOLSKA
2096DUDLIK MAGDA1986POZNAŃPOLSKA
2097SITEK WIESŁAWA1978PUSZCZYKOWOWKP PUSZCZYKOWOPOLSKA
2098STOLARCZYK ADRIAN1982PLEWISKALINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2099ZATOKA TOMASZ1980TARNOWO PODGÓRNEOKS TARNOVIAPOLSKA
2100WALD LUCYNA1976OSTRORÓGPOLSKA
2101MATYSIAK ADAM1988TARNOWO PODGÓRNE5 MINUT DYSTANSUPOLSKA
2102JANKOWIAK MACIEJ1986TARNOWO PODGÓRNELINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2103LUDEK WERONIKA1987PRZEŹMIEROWOLUDEXPOLSKA
2104PRZYBYLSKA-BUCHERT MONIKA1982KAŹMIERZPOLSKA
2105MAGDZIAK ZOFIA1951POZNAŃMSICSPOLSKA
2106WALD PAWEŁ1976OSTRORÓGPOLSKA
2107CHOJNIAK WIESŁAW1973POZNAŃPOLSKA
2108PAKULSKA-TOMZA DOROTA1976SUCHY LASVOLKSWAGEN GROUP POLSKAPOLSKA
2109DWOJAK IZABELA1978POZNAŃPOLSKA
2110PIESZAK ZOSIA1985TARNOWO PODGÓRNETRIMUM FORMEPOLSKA
2111BŁOTNY SYLWIA1973LUSOWOPOLSKA
2112GAWECKA PAULINA1975LUBONPODICEPSPOLSKA
2113CIECHAN MARCIN1976POZNAŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2114SOBKOWIAK KATARZYNA1990BUKLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2115NITA KRZYSZTOF1970POZNAŃPOLSKA
2116KLIKS JAKUB1998POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMPOLSKA
2117DENGLER AGNIESZKA1979GNIEZNOPOLSKA
2118LUCIŃSKA AGNIESZKA1990LUBOŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2119NAPIERAŁA KATARZYNA1976SUCHY LASPOLSKA
2120RYDZEWSKA MARTA1986KLECZEWLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2121ROZANSKI ROBERT1978GNIEZNOPOLSKA
2122JĘDRYCH ANITA1990BUKLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2123LESZCZYŃSKA LIDIA1975POZNAŃPOLSKA
2124SZYMKOWIAK MONIKA1991ROKIETNICAPOLSKA
2125KOCKA ESTERA1988POZNAŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2126GROSIAK TOMASZ1982POZNAŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2127WOJCIECHOWSKA DOROTA1989GĄSAWALINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2128NOWACKA PAULINA1983POZNAŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2129MISTERSKA KATARZYNA1974PRZEŹMIEROWOPOLSKA
2130KOWALSKA KATARZYNA1988POZNAŃPOLSKA
2131KOWAL MARLENA1987POZNAŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2132GRZEBIETA ROMAN1977SIERAKÓWPOLSKA
2133JAŹWIECKI SEBASTIAN1978POZNAŃLINA MEDICAL SPORT TEAMPOLSKA
2134POPŁONYK NATALIA MARIA1997POZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPOLSKA
2135HUBERT KATARZYNA1985POZNAŃPOLSKA
2136NOWAK KATARZYNA1976LUBOŃPOLSKA
2137KAŹMIERCZAK ALEKSANDER1995PUSZCZYKOWOPOLSKA
2138OKUPNIAK MAGDALENA1987BARANOWOPOLSKA
2139STEFANIAK AGATA1980ZŁOTNIKIPOLSKA
2140LEŚNIAK MICHAŁ1984POZNAŃCERUNDZPOLSKA
2141STEFANIAK ŁUKASZ1978ZŁOTNIKIPOLSKA
2142WYGODA PAWEŁ1966POZNAŃHERBALIFE POZNAŃPOLSKA
2143BARON GRAŻYNA1954SKÓRZEWOPOLSKA
2144GOŁĘBSKI PIOTR1975POZNAŃMASTERMPOLSKA
2145ŁOŚ KAZIMIERZ1957GOSTYNINPOLSKA
2146NIESPODZIANA-DOMAŃSKA MAŁGORZATA1982SWARZĘDZPOLITECHNIKA POZNAŃSKAPOLSKA
2147ŁOŚ TOMASZ1984PRZECŁAWPOLSKA
2148SZYSZKA KRZYSZTOF1979POZNAŃMASTERMPOLSKA
2149KACZMAREK ALINA1988BRODZISZEWO,POLSKA
2150BANACH AGATA1986TARNOWO PODGÓRNEMASTERMPOLSKA
2151DAWIDEK ANDRZEJ1982LUSÓWKOPOLSKA
2152SZCZERBAL JĘDRZEJ1999KOŚCIANPOLSKA
2153SZCZERBAL MARTA1991KOŚCIANPOLSKA
2154SZCZERBAL ALEKSANDRA1992KOŚCIANPOLSKA
2155STANISŁAWIAK ADAM1976KAŹMIERZPOLSKA
2156DOMINIKOWSKA MAŁGORZATA1985POZNAŃMASTERMPOLSKA
2157SIŁACZ PAWEŁ1977KAŹMIERZPOLSKA
2158OWCZARZAK DARIUSZ1967POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
2159BARCIK MICHAŁ1987POZNAŃPOLSKA
2160PASTERNAK MARIA1975POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPOLSKA
2161JANASIK ANITA1997PRZEŹMIEROWODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2162JANASIK ADAM1994PRZEŹMIEROWOPOLSKA
2163MAJEWSKI WALDEK1959POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2164MASTERNAK JULIA1993ZALASEWOPOLSKA
2165SKUPIN AGATA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPOLSKA
2166SAMMLER MATEUSZ1977KAŹMIERZPOLSKA
2167DZIUBATY ŁUKASZ1976TARNOWO PODGÓRNECITYZEN_POLSKA
2168SAMMLER KATARZYNA1977KAŹMIERZPOLSKA
2169PETA IWONA1979LUBOŃPOLSKA
2170DUDA PAWEŁ1983POZNAŃPOLSKA
2171WŁODARCZYK TOMASZ1977WITKOWOPOLSKA
2172WOJTASZEWSKI MIKOŁAJ1975MOSINAPOLSKA
2173DREGER JUSTYNA1976KIEKRZPOLSKA
2174JÓŹWIAK AGNIESZKA1986POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2175ŚLAZAK MONIKA1977POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2176PAKUŁA MICHAŁ1982OBORNIKIKIMBALLPOLSKA
2177KRYGIER TAMARA1987POZNAŃTAŃCZĄCE PARÓWKIPOLSKA
2178MARCZYK MICHAŁ1988POZNAŃTAŃCZĄCE PARÓWKIPOLSKA
2179OLSZANOWSKI JAN1983POZNAŃPOLSKA
2180JUJECZKA PATRYCJA1989ROKIETNICAPOLSKA
2181KASZTELAN ANIA1984RUMIANEKPOLSKA
2182TABOROWSKA MALWINA1984POZNAŃPOLSKA
2183KOCHNOWICZ DANIEL1974LUSOWOPOLSKA
2184KOCHNOWICZ ANNA1975LUSOWOPOLSKA
2185WITULSKI KRZYSZTOF1971TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2186WOJTECKA KATARZYNA1963KIEKRZKIRIBATIPOLSKA
2187SKORNOWICZ AGNIESZKA1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA
2188ECHAUST MACIEJ1972LUSÓWKOPOLSKA
2189PAZGRAT AGATA1981NIEPUSZEWOPOLSKA
2190PAWELCZYK-MIEDZIAREK MONIKA1978POZNAŃPOLSKA
2191KRÓL MIKOŁAJ1997PZEŹMIEROWOPOLSKA
2192ŁUGOWSKI PIOTR1958POZNANPOLSKA
2193KRÓL MARZENA1968PZEŹMIEROWOPOLSKA
2194KRYSTIANC JOLANTA1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2195PRZYŁĘBSKA MARTA1985TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2196FRĄK EWA1984SIERAKÓWCROSS SIERAKOWSKIPOLSKA
2197MIEDZIAREK ARTUR1975POZNAŃPOLSKA
2198MARCINIAK LESZEK1980POZNAŃKRZYŻOWNIKIPOLSKA
2199BIEDNA AGNIESZKA1979ROKIETNICAPOLSKA
2200MICHALAK KATARZYNA1982DĄBRÓWKAPOLSKA
2201NOWACZYK MARIAN1958SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEP.P.G. LAKPOLSKA
2202JAGODZIŃSKA JUSTYNA1977WARSZAWAPOLSKA
2203BARAŁKIEWICZ - SOKAL KAROLINA1975POZNAŃPOLSKA
2204MIKOŁAJCZAK MIECZYSŁAW1967WRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLSKA
2205SZULC-MIKOŁAJCZAK LIDIA1970WRZEŚNIAPOLSKA
2206SZEMIEL-AFEK MARIOLA1974POZNANDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2207SZEMIEL AGNIESZKA1976POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2208HOREMSKI MARCIN1985TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2209ARNDT PAWEŁ1968POZNAŃRRTEAMPOLSKA
2210DOLATA WOJTEK1982POZNAŃ\"PIOTR I PAWEŁ\" MARKA FORMYPOLSKA
2211KOZŁOWSKI WOJCIECH1971TARNOWO PODGÓRNEWWW.SI-POZNAN.PLPOLSKA
2212GULCZYŃSKA GRAŻYNA1969POZNAŃDRUŻYNA BIEGU JOŃCAPOLSKA
2213GÓRECKA ALDONA1987WRONKIPOLSKA
2214BIEDRZYCKI ANDRZEJ1957KOŁOBRZEGOSP SARY BOREKPOLSKA
2215BUBULA TOMASZ1982RYBNAPOLSKA
2216GENDOŁA PIOTR1988ZŁOTÓWKIMBALLPOLSKA
2217MICHALAK MALWINA1984KIEKRZKIMBALL SYSTEM ELECTRONIKPOLSKA
2218BEDNARCZUK ELŻBIETA1957DOBIEGNIEWELA BIEGAPOLSKA
2219KALINOWSKI JAROSŁAW1975WROCŁAWPOLSKA
2220ZIĘTARSKI BOGUSŁAW1972NOWY TOMYŚLDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2221KRAJEWSKA EDYTA1995POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2222DZIURLA AGNIESZKA1983POZNAŃCITY ZEN_POLSKA
2223ŻEBROWSKI BARTOSZ1987CEREKWICACEREKWICAPOLSKA
2224HOJAN ŁUKASZ1986GRODZISK WLKPPOLSKA
2225GROŃSKA MONIKA1984DĄBRÓWKAPOLSKA
2226BINEK BRYGIDA1960POZNAŃART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAŃPOLSKA
2227KASPERCZYK JOANNA1980POZNAŃPOLSKA
2228IDAŚ MARTA1983POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2229KONIECZNA HANNA1960TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
2230PRZYGOCKA EWA1961TARNOWO PODGÓRNEJAKONPOLSKA
2231KACHEL ANNA1997POZNAŃPOLSKA
2232KUCZYŃSKA DANUTA1956POZNAŃJAKONPOLSKA
2233BINKOWSKA PAULINA1988POZNAŃPOLSKA
2234FERCHMIN ALICJA1978POZNAŃZSZPPOLSKA
2235FERCHMIN ALEKSANDER1974POZNAŃJESUS IS MY LEADERPOLSKA
2236WIECZOREK JUSTYNA1986POZNAŃPOLSKA
2237HORLA ADRIANNA1988PECNAPOLSKA
2238MACIOSZEK ŁUKASZ1980KATOWICENOWA FRANCEPOLSKA
2239KACZMAREK MAJA1984OZORKÓWNOWA FRANCEPOLSKA
2240SENDER ANDRZEJ1970JASTKÓWNOWA FRANCEPOLSKA
2241TRZECIAK MARIUSZ1981JANÓWKANOWA FRANCEPOLSKA
2242CHMIELEWSKI MARCIN1978LUBOŃNOWA FRANCEPOLSKA
2243JESZTAK TOMASZ1981BARANOWONOWA FRANCEPOLSKA
2244SEMERGA MICHAŁ1981MYSŁOWIECENOWA FRANCEPOLSKA
2245CZECH JANUSZ1968KATOWICENOWA FRANCEPOLSKA
2246LIBEREK-GRAJEWSKA KATARZYNA1975TARNOWO PODGÓRNEMORSY POZNAŃPOLSKA
2247KOCIAŃSKI TOMASZ1978POZNAŃ8TKPOLSKA
2248SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃXII LO IM.M.C.SKŁODOWSKIEJPOLSKA
2249REKAWEK IZABELA1973POZNANPOLSKA
2250PRZYBYLSKI KONRAD1991BUKOWIECDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
2251PACZYŃSKA AGNIESZKA1981WRZEŚNIAPOLSKA
2252LEMAŃSKA MONIKA1986POZNAŃPOLSKA
2253MALICKI KRZYSZTOF1961OŚWIĘCIMNIEZALEŻNYPOLSKA
2254RACZKOWSKI BARTOSZ1975SWARZĘDZPOLSKA
2255URBANIAK PAULINA1986POZNANPOLSKA
2256SIDORSKI FRANCISZEK1994LUBOŃPOLSKA
2257SZYMAŃSKA MAGDALENA1993BUKPOLSKA
2258MAMET DOMINIK1982POZNAŃPOLSKA
2259NOWAK MAGDALENA1987TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2260MIKOŁAJCZAK MAGDALENA1982ŚRODA WLKP.KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.POLSKA
2261SZYMKOWIAK MAŁGORZATA1986POZNANPOLSKA
2262FRĄCKOWIAK AGNIESZKA1973KAŹMIERZPOLSKA
2263JACHNIK PIOTR1981LUBOŃPOLSKA
2264POHL PAWEŁ1994PRZEMĘTPOLSKA
2265KOT ŁUKASZ1987BRENNOPOLSKA
2266CZARNECKA JUSTYNA1985POZNAŃPOLSKA
2267WOŹNIAK SYLWIA1988POZNAŃPOLSKA
2268CHWIAŁKOWSKI DAREK1965POZNAŃKTOŚTAKI BIEGAJĄPOLSKA
2269CHWIAŁKOWSKA ELUNIA1964POZNAŃKTOŚTAKI BIEGAJĄPOLSKA
2270MUROWICKI KRZYSZTOF1984ŚWIEBODZINPOLSKA
2271PIECHOWIAK ŁUKASZ1984POZNAŃPOLSKA
2272ROGACKI PAWEŁ1987POZNAŃPOLSKA
2273WYGANOWSKI ANDRZEJ1945KOŁOBRZEGKB WYGANPOLSKA
2274BIEDRZYCKA ANNA1982KOŁOBRZEGPOLSKA
2275DUSZYŃSKA MARTA1992TARNOWO PODGÓRNEKIMBALLPOLSKA
2276LITWIEJKO JUSTYNA1990KAŹMIERZKIMBALLPOLSKA
2277WARGIN MARCIN1981POZNAŃKIMBALLPOLSKA
2278GRZELKA ANNA1982KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPOLSKA
2279BURZYŃSKA MILENA1990TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2280CZAPSKA MARTA1992TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2281GAWRONIAK MONIKA1983TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2282GRYZOŃ ADRIAN1987TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2283JANKOWSKI LESZEK1974TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2284JAROSZ MICHAŁ1983TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2285JASZCZAK SZYMON1987TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2286JAWORSKI KRZYSZTOF1984TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2287JURKOWSKI RADOSŁAW1986TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2288KOSZELA ROBERT1984TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2289KWIATKOWSKI KRZYSZTOF1978TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2290LEWOSIŃSKI MARIUSZ1974TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2291ŁUKANOWSKI MIKOŁAJ1983TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2292MACIACZYK WOJCIECH1983TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2293MILCZYŃSKI MICHAŁ1984TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2294NOWICKI ARKADIUSZ1984TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2295PELCZYŃSKI DARIUSZ1968TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2296PIECHOWIAK PAWEŁ1971TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2297PIOTRZKOWSKI JAKUB1987TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2298WIECZOREK AGNIESZKA1979TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2299WILK-PHAM MICHAŁ1988TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2300BOROWCZAK-PSIK MAŁGORZATA1975TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2301WENDZONKA MONIKA1985TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2302BEDNAREK KINGA1977TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2303BARANOWSKA MONIKA1980TARNOWO PODGÓRNEIMPERIAL TOBACCOPOLSKA
2304JEDYNAK KATARZYNA1991BATOROWOPOLSKA
2305SAMSEL DOROTA1974POZNAŃPOLSKA
2306ZYGMAŃSKA MONIKA1991TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2307ZYGMAŃSKI PAWEŁ1969TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2308SIP BARBARA1970GNIEZNOVELUX GNIEZNOPOLSKA
2309CZEKALSKA EWA1984TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2310KOTOWSKA JOANNA1959CHYBYPOLSKA
2311KOTOWSKA ZOFIA1997CHYBYPOLSKA
2312KUBACHA AGATA1991POZNAŃMARKA FORMY PIOTR I PAWEŁPOLSKA
2313HOEHNE MAGDALENA1985POZNAŃPOLSKA
2314PIECHOTA JANUSZ1968TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2315DOPIERAŁA PAWEŁ1987POZNAŃPOLSKA
2316DRZYMAŁA ADAM1987BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
2317PATALAS RYSZARD1972ZAKRZEWOPOLSKA
2318JANKOWIAK ANNA1988TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2319KUNYSZ-GÓRALSKA MONIKA1982KOKOSZCZYNPOLSKA
2320JACKOWSKA DANUTA1980KOKOSZCZYNPOLSKA
2321DUDA ŁUKASZ1998TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2322ŁUKASZEWICZ MARIUSZ1977KOZIEGŁOWYPOLSKA
2323BRAŃKA PAWEŁ1988LUSOWOPOLSKA
2324DIMMICH KRZYSZTOF1961PRZEŹMIEROWODIM TEAMPOLSKA
2325NAPIERAŁA PAWEŁ1997KAŹMIERZPOLSKA
2326GOLISZEK ANNA1980POZNAŃPOLSKA
2327NOWICKA-FABIAŃSKA AGNIESZKA1984POZNAŃPOLSKA
2328SĘDZIAK MARCIN1977TARNOWO PODGÓRNESEDZIAKS TEAMPOLSKA
2329BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ1989BUKPOLSKA
2330PALUCH RAFAŁ1998TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA
2331OSKIERA KRYSTIAN1984PIASTÓWPolska
2332KAMIŃSKI GRZEGORZ1987WARSZAWAPolska